28.01.2024

Бойові нічиї в Софіївській Борщагівці

Рейтинговий лідер турніру також розійшовся миром з опонентом.

ФК «Лісне» та «Діназ» обмінялися голами. Кобак, потенційний новачок сільського колективу, забив смачним ударом з дистанції ще до перерви. А Хоцяновський у другому таймі завдав удару головою, використавши подачу Гемеги, — першоліговий фаворит зберіг шанси на вихід із групи. Цікаво, що «Лісне» подало вдвічі більше кутових, однак вишгородські футболісти частіше били по воротах опонента — 7:5.

1:1 — таким виявився й підсумок іншого протистояння на базі ФК «Колос» у Софіївській Борщагівці. Колосівські юніори швидко вийшли вперед — Тригуб забив з подачі Ковальова. Надалі, проте, «Атлет» домінував і міг вигравати. Спочатку Пресіч змарнував одинадцятиметровий, не поціливши у рамку, а потім — ще й три чисті виходи сам на сам з голкіпером. Але помилка стража воріт господарів виявилася фатальною — нею й скористався Мовчан. Істотну перевагу киян засвідчили й цифри: кутові — 10:2, удари по воротах — 7:1 на користь «Атлета».

Модним сьогодні рахунком 1:1 обернувся й підсумок центрального матчу Групи «А», де лідер Чемпіонату Київщини дав яскравий бій чинному чемпіону та одному з лідерів Другої національної ліги. «Дружба» вела перед після першого тайму — Недоля забив з одинадцятиметрового, але пропустила віід Калайтана на початку другої 45-хвилинки.

З-поміж інших подій виокремлю хет-трик іванківця Хруля та другий дуплет одноклубника Лисенка, який очолив гонку снайперів, а ще важкий виграш «Денгоффа» — там Марійко забив аж двічі з одинадцятиметрового.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *