26.02.2024

«Денгофф» — «Полісся». 2.0

Як і минулого року, головний приз Меморіалу Щанова розіграють топові команди Відкритого Чемпіонату Київщини.

Незалежно від очної зустрічі фаворитів, яка відбулася вчора й завершилася перемогою поліщуків, а також од результатів сьогоднішніх матчів останнього туру, суперфінал традиційного лютневого дійства буде повторенням відповідника з 2023 року. Тоді, нагадаю, «Полісся» взяло гору завдяки пізньому голу Сергія Сергієнка. Звісно, хтось може заперечити ймовірність історичного дубляжу, пославшись на мінімальні шанси конкурентів, але… Але «фантастика знаходиться поверхом вище».

А тим часом титул матчу за третє місце й досі ховається в ілюзорному тумані. Квартет претендентів за тур до проміжного фінішу! Що буде, якщо білогородці переможуть поліщуків? А студенти — сільську пристоличну команду? Безсумнівним є лише той факт, що перепустку до стикового матчу може забезпечити виключно перемога — нічия не задовольнить нікого, хіба що — юнаків «Шахтаря», котрі зацікавлено виглядають собі конкурента для медального протистояння.

Практично нічого не з’ясувалось і в офіційній гонці снайперів. Ігор Сікорський не скористався слушними нагодами відірватися від переслідувачів. У нього чотири влучення, по три голи в активі мають одразу шестеро стрільців і серед них аж четверо безпосередніх одноклубників фактичного лідера. Допускаю, що володар княжого титулу стане відомим хіба що в суперфіналі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *