25.01.2023

«Діназ» вийшов із гри

Рейтинговий фаворит не здолав групового бар’єру.

Очікуваний з особливим інтересом поєдинок іванківських аматорів, укомплектованих екс-професіоналами, та вишгородських професіоналів, які суттєво видозмінилися в антракті сезону, завершився розгромною перемогою нижчих за рангом. До перерви відзначився Сікорський. Найкращий нападник осіннього циклу на Київщині добив ледь не з останньої лінії в сітку м’яча, віртуозно спрямованого в ціль Купрієм — невисокий на зріст хавбек «Штурма», відгукнувшись на подачу Чепурненка, виграв у захисників «Діназа» верховий м`яч. А після перерви результативно зіграв яскравий джокер Волков. Саме він заробив одинадцятиметровий, реалізований тим же Сікорським, а потім асистував Лящуку. Захисник іванківців розпорядився м’ячем, як заправський бомбардир.

«Діназ» остаточно припинив турнірні виступи на Меморіалі Макарова, давши змогу продовжити боротьбу за титул «Поліссю», «Штурму» та «Денгоффу». Бойова нічия в осерді столиці, яку прикрасили дивовижними за виконавською майстерністю голами денихівець Ткаченко та Лига зі Ставків, вивела в основні фаворити групи чинного віце-чемпіона Київщини.

Прояснилася ситуація і на «Бузова Арені». Місцева «Нива» фінішувала на першій позиції, але «Дружба» ще зможе випередити її. Натомість третю путівку до стикового раунду розіграють між собою «Арсенал» і Вільні агенти. А в групі «В», де «Баварія» завчасно розгубила свої шанси, третього зайвого юніори мають визначити завтра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *