02.02.2021

Два гегемони

«Лівий Берег» і «Рубікон» зібрали максимальний урожай турнірних очок упродовж трьох ігрових днів.

Фаворити грають до останнього

Як би не складався матч, вони ніколи не здаються на милість переможця. Мова про команди, що зазвичай мають статус очевидного фаворита — про «Джуніорс» і «Олімпію» зокрема. Хлопці зі Шпитьків, не виключено, дещо злегковажили київським молодняком: вони дали перепочити кільком основним виконавцям, зокрема й Дмитрові Димничу, без якого тепер і справді важко уявити віце-чемпіона Київщини. А тренер Сіденко, навчивши підопічних ефективно розпоряджатися напрацьованим заздалегідь тактичним багажем, заманив опонента до приготовленої пастки.

«Джуніорс» атакував і володів територією, однак реального зиску з того не набув. Натомість юний конкурент раз у раз здійснював сміливі вилазки до чужих тилів. І з третьої спроби «академіки» таки домоглися бажаного. Правий оборонець Микита Нагорний протягнув м’яча зі своєї половини до чужих володінь, обманув опонентів, показавши, що пасуватиме на Максима Фальковського, а сам ударив по воротах невідпорно.

«Джуніорс», якому довго не таланило знайти свою гру, боровся до кінця і таки заслужив очко. Усюдисущий Сергій Шевчук, обігравши кількох опонентів, артистично переадресував м’яча тезкові Рожку, і той розстріляв ціль — 1:1.

«Олімпія» взагалі провалила перший тайм, неабияк розсердивши свого вимогливого наставника. Пішли заміни, правки та доповнення. Більше того, Олександр Кулик вимушено вдався до тактичних перестановок уже на початку другого тайму, коли його команда залишилася в чисельній меншості. А в «Дружби», як і в попередньому турі, можливостей для кадрового маневру виявилося замало. Зрештою зірковий дует «Олімпії» — Євген Співак та Євген Стрельцов — поставив усе на свої місця. Стрельцов був умілим асистентом, а Співак — безжальним бомбардиром. «Олімпія» не склала зброї навіть у найскладнішій ситуації і таки домоглася конче важливої перемоги.

До останнього боролася сьогодні й титулована команда з Черкащини. І таки знайшла свій шанс у рівній назагал грі з господарями в Бузовій. Уже в компенсований арбітром ігровий час Тарас Пучковський подав із стандарту, а Олександр Сафонов забив м’яч архіважливої турнірної ціни.

«Софія» зачепилася за шанс

Аматори із Софіївської Борщагівки подбали про маленьку сенсацію: вони переграли медаліста чемпіонату Житомирщини — досвідчене «Полісся», з яким уже другий рік працює наш тренер Сергій Карпенко. Підопічні Анатолія Маткевича виявились значно ефективнішими в стандартних ситуаціях і до того ж продуктивніше задіяли фланги. В атаці виокремлювався Олександр Долгоп’ятов, відомий за попередніми виступами в «Чайці», «Діназі» та «Десні». Він записав на свій рахунок аж дві результативні передачі. Два результативні бали і в активі захисника Олександра Данька, який виступив у ролі стрільця.

Цікаво, що в опонента дуплетом відзначився Михайло Костенко, який ще торік захищав кольори «Софії». Колишній професіонал неабияк пострункішав і насправді перебуває тепер у хорошому тонусі. Костенко реалізував одинадцятиметровий, призначений за фол Брожка на Постолатьєві, а ще майстерно подав кутовий, яким уміло скористався досвідчений Крайовий.

«Софія», однак, виграла і неабияк ускладнила турнірні перспективи «Полісся», одночасно зміцнивши свої шанси на вихід із групи. Вирішальним з огляду на це має стати протистояння борщагівців з юними киянами Анатолія Сіденка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *