31.01.2022

Фінал для Київщини футбольної

Сьогодні на Меморіалі Макарова визначилися безпосередні претенденти на титул.

«Дружба» взяла повноцінний реванш у Вільних агентів за поразку на груповій стадії — з несподівано високим результатом. Аматори з Мирівки, хоча це й дивно, зважаючи на статус обох команд, істотно переважали суперника в організації групового маневру та індивідуальній майстерності. До того ж підопічні тренера Чирикала блискавично переходили з оборони в атаку, що й позначилося на перебігу подій. В обох перших голах, на зламі двох таймів, ефектно та неабияк ефективно зіграв лівий хавбек Шевчук. До перерви колишній збірник України, технічно прибравши захисника вже на підступах до площі воріт, викотив м’яча під удар Панічеву — 1:0. А на початку другого тайму Шевчук, дезорієнтувавши захист опонента стрімким дриблінгом, осмислено переадресував шкіряного на протилежний край, звідки Мачуленко невідпорно розстріляв ціль. І взагалі гросмейстерською, динамічною та яскравою, виявилася третя голева акція «Дружби» — з дриблінгом, зміною місць і забіганнями, колоритними пасами — Мачуленко забив уже з передачі Грищенка.

Збірники ВАФП мали деморалізований вигляд. Особливо це було помітним у моменті, коли Козьбан виконував одинадцятиметровий: його безхитрісний удар став своєрідною розминкою для надійного Татаренка.

«Дружба» — Татаренко, Миколайчук (Вдовика, 74), Козлов, Куба (Малюк, 74), Ткачук (Юзефович, 86), Недоля (Сотник, 81), Листопад (Степанчук, 88), Головко (Грищенко, 46), Мачуленко, Шевчук (Кучинський, 60), Панічев (Правук, 66), ВАФП — Міхеєв, Микитюк, О.Шевченко, Притиковський, Арутюнян, Клименко, Коваленко, Авдалян (Павленко, 71), Тавдгерідзе (Гуральський, 46), О.Литовченко (Столяров, 57), Козьбан.

«Чайка» дещо несподівано переграла (саме так — переграла), а не просто перемогла «Лівий Берег» у другому півфіналі, який також відбувся в манежі. Матч не був яскравим, голевих моментів, можливо, й забракло, але в кількох випадках, особливо після пострілу Нівальдо, нев’янучу майстерність продемонстрував легендарний страж воріт киян Рева. Героєм інтригуючого поєдинку, неабияк напруженого, виявився 17-річний вихованець «Чайки» Лазарець, який заробив обидва пенальті, що їх обернув на голи капітан команди Бартошук.

«Чайка» — Злотар, Музиченко, Цебро, Веремеєв, Бартошук (Малишкін, 86), Козлов, Угоала (Кочубинський, 87), Нівальдо (Адаменко, 82), Пуди (Галич, 76), Лазарець (Лига, 84), Сміт (Грищенко, 74) — «Лівий Берег» — Рева (Ситников, 46), Іщенко (Терехов, 46), Курко (Євтиков, 46), Соколов (Фатєєв, 46), Воронін (Нестеренко, 46), Орловський (Співаков, 46), Запорожан (Пирогов, 46), Стрижак (Фальковський, 46), Ковбаса, Пінчук (Морозенко, 46), Чичиков (Меладзе, 46).

Фінальний поєдинок заплановано на середу в манежі, початок о 13:30.