27.01.2023

Стиковий раунд на Меморіалі Макарова

Вісім команд розіграють путівки до півфіналу завтра.

Основною несподіванкою на зимовому дійстві став локальний провал рейтингового фаворита з Вишгорода. Забуксувала й «Баварія», яка змінила не лише клубну садибу, а й виконавців. Інші місця на чвертьфінальній стадії дісталися тим, хто й заслуговував на це. В останній день групових змагань окремі команди спробували навіть вибрати собі зручнішого суперника. Тож у підсумку переможці попередніх угрупувань — «Дружба», «Полісся» та ОККО — дочекалися таких опонентів — «Колос-U19», Вільних агентів і «Штурм» відповідно. А другі команди двох перших груп — «Нива» та «Денгофф» — визначать найсильнішого в очному протистоянні. Завсідники стадіонів області саме цей матч очікують з особливим інтересом, оскільки нинішній лідер Другої національної ліги та чинний віце-чемпіон області мають особливо принципові стосунки. «Нива» розгромила «Денгофф» у фіналі Меморіалу Кирсанова, а «Денгофф», як єдиний обласний клуб, обіграв «Ниву» на календарному марші.

Професіонали з Бузової, які тепер є ситуативними рейтинговими лідерами турніру, забили 13 м’ячів — найбільше серед усіх учасників. До речі, командні стрілецькі реєстри на попередній стадії були в кожного колективу. Без очкового здобутку фінішували «Баварія», ЦСКА та «Шахтар-U18». Цьогорічний Меморіал Макарова поки що не прикрашають індивідуальні досягнення стрільців. Чотири футболісти відзначилися трьома влученнями, двоє з них — Грищенко з «Дружби» та Сергій Максимець із «Полісся» — ще матимуть змогу поліпшити цей результат. Учасники змагального циклу тричі змарнували пенальті — Кастриця із «Шахтаря», Димнич із «Штурма» та Нечай із «Полісся». Двом командам — ОККО та «Колосу» — доплюсували по три технічні голи.

Завтра, починаючи з 10:30, відбудуться чотири чвертьфінальні зустрічі, а на понеділок, у динамівському манежі, заплановано два півфінали.

Меморіал Олега Макарова-2023. Чвертьфінал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *