29.09.2021

Без перемог, але з надіями

Сьогодні відбулися перші чвертьфінальні матчі Кубка країни серед аматорів.

Обидва повпреди Киїщини футбольної зіграли в гостях. Обидва — і «Нива» і «Дружба» — не перемогли, але й оптимізму не розгубили. Обнадійлива нічия «Дружби» в Оржеві, як і мінімальна поразка «Ниви» в Запоріжжі залишають нашим землякам цілком реальні шанси на загальний успіх за сумою двох поєдинків.

«Нива» в Запоріжжі помітно перегравала тамтешній «Мотор» —  особливо після перерви, коли господарі лічені рази переходили на половину поля команди з Бузової. І все-таки відіграти пропущений під завісу першого тайму зовсім не обов’язковий м’яч «Нива» так і не змогла.

А «Дружба», повівши лік голам уже на дев’ятій хвилині — Листопад ефектно замкнув технічну скидку Мачуленка під удар, потім пропустила двічі. Однак мирівці проявили характер, і Панічев, скориставшись пасом Листопада, зрівняв рахунок — 2:2.

Повторні поєдинки пройдуть у Бузовій та Кагарлику відповідно 6 жовтня.