24.09.2022

Безапеляційний лідер

«Дружба» розгромила на виїзді честолюбного новачка з Білогородки.

Центральний матч ігрового дня під номером шість і розчарував, і задовольнив істинних гурманів народної гри. «Білгород», на превеликий жаль, склав повноваження ситуативного лідера без особливого бою. Після перерви головний порушник спокою на старті Відкритого Чемпіонату Київщини мав безпорадний вигляд. Стомлені виступами на двох ігрових майданчиках — обласному та районному водночас, що є величезною стратегічною помилкою пристоличних колективів, — білогородці вже не вірили в свої сили. Аж такої безвольової команди, одверто кажучи, важко було навіть уявити в очному протистоянні фаворитів. Натомість виступу «Дружби» впору аплодувати. На початку другого тайму зразково-показові контратаки гостей нагадали нам ігрову палітру найкращих аматорських колективів області з минувшини — «Авангарда» чи «Колоса» до прикладу. Перший гол організували Юзефович і Мачуленко, двома блискавичними передачами доставивши шкіряного під удар Головку. А третій визрів уже на протилежному правому фланзі, де прудконогий Порохня, обікравши візаві, передав м’яча Грищенку, а той віртуозно вивів на ворота Мачуленка. Між цими показовими моментами був ще й гол лицаря без страху та докору Козлова-старшого: Кирило буквально заніс шкіряного до сітки після зразкової подачі Куби зі штрафного.

А тим часом юні гармаші подбали про гучну сенсацію в українській столиці. Вони переграли — саме так: переграли! — напаковану по зав’язку недавніми професіоналами «Баварію». Фаворит злегковажив аутсайдером? Можливо. Однак і це не применшує завзяття й уміння вихованців Криворучка. Вони блискуче здійснили контрвипад під завісу першого тайму, коли Литвинов і Василенко вивели у стрімкий відрив юного Левченка. І це гармаші, зібрано та мужньо захищаючись, знайшли в собі сили для результативного ривка вже в компенсований арбітром час, коли Доніч, 18-річний хавбек, поставив яскраву крапку в оглушливій перемозі з низки тих, що допомагають юнакам ставати справжніми чоловіками у футболі.

З-поміж інших цікавинок виокремлю першу перемогу «Гатного», затьмарену недисциплінованістю (м’яко кажучи!) командного штабу переможців; дуплет нового стрільця «Сокола» Студінікіна; два пенальті гостей у Ставках і три голи «Штурму», проведені Димничем, Сікорським і Рубльовим з так званого другого поверху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *