01.06.2026

Друголіговий подіум для Київщини

Дублери «Колоса» підтримали славну традицію.

«Колос-2» з Ковалівки, обігравши в стиковому матчі житомирське «Полісся-2» — 1:0 у Черкасах, став бронзовим призером Другої національної ліги. Це шістнадцятий загалом подіум для наших земляків у друголігових перегонах, і другий поспіль безпосередньо для дублерів «Колоса» — торік вони були срібними призерами.

Показово, що й головна команда ковалівського клубу мала неабиякий успіх у минулому — «Колос» виграв Другу лігу сезону 2015/2016 років. Цьогорічних медалістів тренує молодий фахівець Артем Старгородський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *