06.10.2021

«Дружба» наблизила весну

Київщина футбольна буде представлена в півфіналі Кубка країни серед аматорів, матчі якого пройдуть вже наступного року.

Сьогодні відбулися повторні чвертьфінальні поєдинки другого за рангом аматорського турніру в Україні. Обидва наші повпреди виступали на своєму полі, але з різним успіхом.

«Дружба» в Кагарлику приймала ОДЕК із Оржева. Гра була в’язкою та напруженою, без яскравих ігрових моментів. У дебюті мирівські футболісти провели кілька гострих контратак, які, проте, не мали логічного завершення. А наприкінці першого тайму гості заробили право на пенальті, однак наш голкіпер Микита Романов вийшов переможцем у дуелі з пенальтистом оржівської команди. Другий тайм нічого не змінив ні в ігровому характері протистояння, ні в остаточних цифрах на табло, і «Дружба» завдяки м’ячам, що були забиті на виїзді — 2:2, стала півфіналістом. До слова, підопічні Дмитра Чирикала зіграли вельми важливий матч національного рангу без свого лідера Тимофія Листопада, який відбував дискваліфікацію за перебір жовтих карток.

А «Нива» на «Бузова Арені» доволі швидко, уже на одинадцятій хвилині, надолужила згаяне в Запоріжжі — Євген Миколаюк обернув на гол одинадцятиметровий. Господарі й надалі переважали «Мотор», однак рахунок залишився незмінним як у другому таймі, так і в додатковий час. А в серії післяматчевих одинадцятиметрових поталанило гостям із Запоріжжя: вони схибили одного разу, хлопці з Бузової — двічі (Миколаюк та Іван Скляренко). Відтак до півфіналу Кубка країни серед аматорів пройшов «Мотор».