17.06.2024

«Дружба» призупиняє виступи

Офіційне повідомлення Професійного футбольного клубу опубліковане на його офіційному сайті.

— ПФК «Дружба» повідомляє футбольній громаді, чисельним уболівальникам і симпатикам, які були з нами завжди, у найкращі та найгірші часи, і, віримо, залишаться з улюбленим колективом і надалі, що наша головна представницька команда призупиняє виступи в офіційних змаганнях професіоналів на сезон 2024-2025 років.

На жаль, ГО «ПФК «Дружба» не є критично важливим для функціонування вітчизняної економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період підприємством і не підпадає під критерії державної системи бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану. Це означає, що клуб не спроможний гарантувати футболістам і персоналу продовження співпраці з ними на основі підписання контрактів на черговий турнірний рік. А без цього, без реальної цілісності фахового колективу, неможливо забезпечити потрібний рівень навчально-тренувального процесу та виступів команди в офіційних змаганнях.

ПФК «Дружба» вимушено бере паузу на рік із збереженням для колективу місця в Професіональній футбольній лізі України. Ми не розлучаємося з народною грою, з усіма, хто вірить у «Дружбу» й щиро бажає клубу нових звершень, — упродовж наступного року ми зосередимо увагу й зусилля на клубному дитячо-юнацькому футболі. Професійна команда повернеться за рік — як завжди, готовою до штурму турнірних вершин. І, звичайно, ПФК «Дружба», як і раніше, максимально можливо допомагатиме Збройним силам України в єдиному та святому прагненні наблизити нашу головну Перемогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *