29.10.2022

Дуель фаворитів і повернення снайпера

Основні події вищолігового туру на Київщині.

«Штурм» і «Дружба», головні претенденти на титул, зіграли головний першоколовий матч на сучасному стадіоні ФК «Лівий Берег». Опоненти вочевидь остерігались один одного і намагалися діяти обережно та компактно. Ближче до кінця першого тайму, однак, номінальні гості з Мирівки кілька разів скористалися вільним простором, що зрідка з’являвся на лівому фланзі наступу, і по-справжньому загострили ситуацію безпосередньо в чужих володіннях. Але Мачуленко, що стрімко відірвався від опікунів, так і не зумів переграти голкіпера Погорілого, а Грищенку забракло дещиці для того, щоб переправити шкіряного до сітки. «Дружба» й другий тайм почала так, як завершила перший — потужно та гостро. Чи то вона змусила «Штурм» притиснутися до своїх володінь, чи таким був задум іванківців, однак істинний зиск саме з такого перебігу подій отримали господарі. В одному з епізодів юний Березка заробив одинадцятиметровий — удар Сікорського з позначки виявився бездоганним. А потім з’ясувалося, що в лідера, який до того приємно вражав організованістю, плану «Б» у тактичних налаштуваннях немає взагалі. «Дружба» занервувала та заметушилася — і тільки. Під завісу «Штурм» подвоїв результат. Помазан із штрафного струсонув поперечку, а, коли вже здалося, що загроза відійшла, Старгородський дотепно переадресував м’яча ліворуч і Березка, правдивий герой центрального матчу, поцілив у дальній кут.

Інша топ-подія відбулася на «Денихівка Арені», де легендарний Третяк, повернувшись до гри після двотижневих інтенсивних тренувань, оформив хет-трик. Спочатку він обернув на гол одинадцятиметровий, зароблений Малєєм, потім — скористався пасом юного Шапоренка, а завершив індивідуальну феєрію влученням з передачі Рогульчика.

Сьогодні чергові перемоги здобули й інші кандидати у медалісти. Швидкі голи для «Полісся» провели Лига з унікальної за виконанням передачі Нечая та сам Нечай, асистентом якого виступив Ільченко. «Сокіл» уже в дебюті відправив у глибокий нокдаун «Партизана», забивши тричі за кільканадцять хвилин — ідеальними передачами під гол у розріз між оборонцями виокремився зовсім юний Паша. Натомість у пристоличному дербі «солодкої помсти» домігся Щериця — дуплет од гатненського стрільця, що входив до стартової заявки «Баварії».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *