18.10.2022

Дві сотні Андрія Мар’євича

32-річний харизматичний футболіст з очевидними задатками співтворця групового маневру зіграв ювілейний матч у Чемпіонаті Київщини.

Особлива подія припала на гостини спортклубу з Гатного в «Дружби». Гості безнадійно поступилися фавориту, що, проте, не затьмарило рідкісного досягнення ювіляра.

Андрій Мар’євич проводить тринадцятий вищоліговий сезон у столичному регіоні. За цей період він узяв участь у 200 матчах і відзначився 22 голами. Креативний напівоборонець виступав у восьми топових клубах — ірпінському «Податковому університеті», ФК «Буча», пісківському «Рубіні», «Зорі» з Владиславки, «Меліораторі» з Бучі, броварському «Беркуті-Легіоні», «Баварії» зі Святопетрівського та СК «Гатне».

Особливою для Мар’євича стала муніципальна команда з Бучі: в її складі популярний футболіст зійшов на кубкову вершину в Україні та на Київщині. Непересічними, хоча й без турнірних  звершень, виявилися виступи й за головну команду Миронівського краю. Там Андрій провів свій найрезультативніший чемпіонатний цикл із шістьма влученнями і був беззаперечним лідером колективу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *