19.10.2021

«Гол плюс пас» од Шевчука

Ігровий диспетчер «Джуніорса» веде перед у номінації бомбардирів обласного чемпіонату.

Сергій Шевчук, 36-річний вихованець Макарівщини футбольної та колишній професіонал, має вже 29 результативних дій в обласних вищолігових перегонах. Він єдиний з-поміж учасників цьогорічного Чемпіонату Київщини, хто домігся двозначних показників у двох основних складових бомбардирської номінації. Сергій завдав десять результативних ударів і здійснив аж дев’ятнадцять голевих передач. Показово, що лідер асистентської номінації оформив один хет-трик як стрілець та чотири — як асистент.

Більше двох десятків результативних дій здійснили цього року ще троє вищолігових футболістів. Іван Сомов, один з двох найуспішніших стрільців зразка 2021 року, награв на 27 очок, Сергій Третяк, інший співлідер у гонці снайперів, — на 25, а Ігор Бровко, другий в асистентському реєстрі, заробив вже 21 бал.

До гурту найрезультативніших бомбардирів цьогорічного сезону потрапили також Дмитро Васильєв, Павло Дацюк, Тимофій Листопад і Сергій Рожок, але вони, маючи по тринадцять результативних дій, відчутно відстали від основного квартету лідерів сезону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *