27.08.2022

Гості задали тон

Приїжджі команди виявились успішнішими сьогодні на вищоліговому марші.

Розгром на «Софіївському»

Минулорічний переможець обласної Першої ліги не став гідним опонентом яскравого новачка з Іванкова. До перерви гатненці всіма силами захищалися, навіть не сподіваючись упіймати суперника на контратаці, а на другий тайм у них і фізики забракло, і душевного пориву. Швидкий друготаймовий гол Старгородського (ветеран увінчав результативним ударом двоходівку Купрій — Димнич) деморалізував номінальних господарів. А стрілецький дуплет Волкова фактично зняв з порядку денного питання про переможця. Спочатку недавній професіонал, обігравшись із Старгородським, змусив капітулювати стража воріт обвідним ударом, а потім забив як майстерний більярдист — рикошетом од оборонця. Однак окрасою матчу можна вважати гол юного Березки — бездоганним ударом метрів з двадцяти.

Успішно зіграли на гостинах також «Дружба» і «Білгород». Чинний призер на розкішному килимі «Партизан Арени» відчував себе ледь не посланцем Бразилії. Правда, до перерви полоскотав нерви гостям з Мирівки потужний Кулакевич. Але друготаймові голи «Дружби» були красивими. Головко, прийнявши шкіряного від Грищенка, розстріляв ціль і справді вишукано. А Доронін, відгукнувшись на пас Козьбана, взагалі забив у дотик. А тим часом на столичному стадіоні князював капітан «Білгорода» Шульга. Він асистував Безпалому при першому взятті воріт юних гармашів і реалізував одинадцятиметровий.

День стрілецьких дуплетів

Другий тур виявився щедрим на подвійний успіх бомбардирів. Історичний, бо найперший цього року дубль оформив легендарний Панфілов. 36-річний найперший сотник Київщини футбольної має свої чверть години на полі зазвичай — і використовує їх сповна. Сьогодні лідер «Полісся» скористався гострою передачею Масальова в розріз між оборонцями для початку і дочекався шансу на добиванні. Відтак Панфілов задекларував історичну гонитву за Третяком, який поки що поза грою в «Денгоффі». Дуплетом вистрілив у Денихівці молодий дебютант Тимко. Феєричний матч, який могли виграти що господарі, що гості, став основним у турі — видовищним і змістовним. 20-річний бомбардир, вихованець КДЮСШ-15, забив головою з подачі Левенця та використав простріл Долгоп’ятова. А на «Софіївському» зафіксовано два дублі! Про голи Волкова — читайте трохи вище. Пізніше вистрілив дуплетом і Рубльов. Асистентами 30-річного стрільця виступили Осадчий та Волков.

Тренери в епіцентрі подій

Наставник спортклубу з Гатного Балашев аж надто гаряче намагався дискутувати з арбітром ФІФА Балакіним. Як наслідок — дві жовті картки, що органічно злилися в один червоний картон. Одночасно, на 31-й хвилині, арбітр Гринь попередив за надмірну емоційність двох тренерів «Арсенала» — Криворучка та Мельника. Допомогли командам емоції фахівців? Звичайно, ні — «Арсенал» і «Гатне» програли… Іншим виявився тренерський хід Череватого в Миронівці. Він долучив до гри з лави запасних юних Петровця та Сташевського наприкінці матчу. Заміна спрацювала: саме джокери створили переможний гол у складному змаганні проти «Сокола»…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *