
Сьогодні фінішував уже вісімдесят другий сезон особливо популярного футбольного дійства.
Вирішальний поєдинок відбувся в Обухові на Центральному спорткомплексі імені Володимира Мельника — четвертий раз у центрі Малишкового краю. Три попередні фінали саме тут скінчилися провалом для фаворитів. Чинний чемпіон області жодного разу не виграв кубкового трофею в Обухові. І на цей раз ФК «Калинівка», який буквально тиждень тому склав чемпіонські повноваження, неприємно подивував основного фаворита й тріумфував — 3:2. Першими забили денихівці: після удару Співакова та сейву воротаря Листопад ефектним пострілом у «дев’ятку» відкрив рахунок. Перед перервою Задоя відновив рівновагу, вдало зігравши на добиванні. По перерві Козій знову вивів «Денгофф» уперед, однак останнє слово залишилося за калинівцями. Головним героєм фіналу став Микита Комісар. Джокер «Калинівки» оформив переможний дубль і забезпечив своїй команді історичний тріумф. Фінальний свисток зафіксував вольову перемогу — 3:2. «Калинівка» стала 47-м володарем Кубка Київщини та вписала нову яскраву сторінку в історію обласного футболу.
Керівники Київщини футбольної на чолі з Євгенієм Євсеєвим, Виконавчим директором КОАФ, у супроводі заступників Голови Громадської спілки та членів Виконавчого Комітету Миколи Ловгина, Геннадія Мільцарика й Василя Олексюка, а також очільника Білої Церкви Володимира Вовкотруба вручили заслужені нагороди переможцям і фіналістам 82-го Відкритого Кубка Київщини імені Сергія Рожка. Керівники Київщини футбольної відзначили учасників фіналу кубками, медалями та дипломами, а найкращого бомбардира турніру Микиту Комісара й найкращого гравця Дмитра Яковенка — спеціальними індивідуальними відзнаками.