19.05.2026

«Кубок розвитку-2026» на Київщині

Змагалися юні футболістки.

Фінальний обласний етап Всеукраїнського турніру «Кубок розвитку-2026» відбувся за участю трьох провідних колективів. Офіційну перепустку до наступного раунду національних змагань виборювали «Колос» (Ковалівка)-«Олімп» (Славутич), а також КДЮСШ (Славутич) і ДЮСШ (Коцюбинське). Команди були сформовані з одинадцятирічних юнок.

Дівчата продемонстрували хорошу гру й жагу до перемоги, отримавши масу здорових емоцій та набувши змагального досвіду.

Перемогу здобули вихованки команди «Колос-Олімп». Вони й представлятимуть Київщину на всеукраїнському рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *