
Змагалися юні футболістки.
Фінальний обласний етап Всеукраїнського турніру «Кубок розвитку-2026» відбувся за участю трьох провідних колективів. Офіційну перепустку до наступного раунду національних змагань виборювали «Колос» (Ковалівка)-«Олімп» (Славутич), а також КДЮСШ (Славутич) і ДЮСШ (Коцюбинське). Команди були сформовані з одинадцятирічних юнок.
Дівчата продемонстрували хорошу гру й жагу до перемоги, отримавши масу здорових емоцій та набувши змагального досвіду.
Перемогу здобули вихованки команди «Колос-Олімп». Вони й представлятимуть Київщину на всеукраїнському рівні.