07.03.2024

«Лісне» на піднесенні

Бронзовий призер Меморіалу Щанова зіграв перший спаринг на волинському зборі.

Віктор Зелінський вивіз представницьку команду ФК «Лісне» до Ковеля. Там, у сучасному футбольному центрі, тренер Олександр Розгон і честолюбні підопічні проводять десятиденний навчально-тренувальний збір. У розпорядженні наших земляків — ігрові та тренувальні поля, тренажерний зал і басейн. Команда працює в дворазовому щоденному режимі. На зборі задіяно 24 футболісти, зокрема й кілька новачків. Відсутні лише захисники Васильченко та Счастливцев. У родині першого поповнення — народилася донька, а недавній професіонал завантажений на основній роботі.

Пізно ввечері вчора «Лісне» зіграло спаринг з ФЦ «Ковель». Аматорська команда за підсумками минулого року фінішувала четвертою в обласному Чемпіонаті Волині. Гості виграли безапеляційно — 8:1. До перерви четверта вищолігова дружина Київщини забила чотири м’ячі без відповіді. Дуплетом вистрілив Скепський, по голу в активі Грищенка та Кобака. Після перерви тренери задіяли інший кадровий варіант, але «Лісне» знову відзначилося чотири рази. На цей раз оформив дубль Коваль, інші влучення на рахунку Породька та Яковенка. Не грали Коваленко та Копаліані.

Першотаймовий варіант ФК «Лісне»: Майборода — Бурда, Васянович, Яковенко, Без’язичний — Чепурний, Купрій — Кобак, Скепський, Ткаченко — Грищенко. Після перерви зіграли: Атаманенко — Боришполець, Василюк, Яковенко, Ткаченко — Литвишко, Завгородній — Шут, Лоюк, Коваль — Породько. Цікаво, що позицію лівого захисника закривали Без’язичний та Ткаченко, яскраво виражені атакувальні футболісти. Розгон експериментує. А може, намагається ввести в оману конкурентів…

У суботу «Лісне» спарингуватиме з іменитим «Луцьксантехмонтаж» — обласним чемпіоном й учасником стикового раунду Чемпіонату країни серед аматорів зразка 2023 року. А тим часом на вівторок, уже в українській столиці, заплановано контрольний матч з першоліговим «Діназом» із Вишгорода. Легіон яскравих максималістів обирає спаринг-партнерів, образно кажучи, на виріст — аматори не приховують бажання підвищитися рангом. «Нас не лякають титули суперників, адже швидко й повноцінно зростати можна лише змагаючись з вищими за рангом», — переконаний спортивний директор пристоличного клубу Віктор Зелінський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *