28.01.2022

На старт виходять наймолодші

Ще дві вікові категорії долучаться до Чемпіонату Київщини з футзалу серед дитячо-юнацьких команд найближчими вихідними.

Завтра відбудуться зональні чемпіонатні турніри за участю 13-річних футзалістів. 24 команди, що змагатимуться у восьми турнірних угрупуваннях, мають визначити безпосередніх учасників півфінального раунду. Змагання пройдуть у Калинівці та Рудні, що на Броварщині, у Білій Церкві, Кагарлику, Обухові, Переяславі та Ржищеві найближчої суботи.

А в неділю (білоцерківська зона — у суботу після обіду) на старт вийдуть команди, сформовані з одинадцятирічних дітлахів. Назагал їх буде двадцять. Матчі пройдуть у Білій Церкві, Василькові, Кагарлику, Обухові, Переяславі та Ржищеві. Там також кожна команда зіграє з кожною.

Чемпіонат Київщини з футзалу-2022
2009-2010 р.н. Розподіл команд на зональні підгрупи

1 підгрупа

Калинівка, СК, 29 січня, субота, 2022 року
Приїзд 9:30. Початок о 10:00

2 підгрупа

Рудня, Броварського р-ну, 29 січня, субота, 2022 року
Приїзд 9:30. Початок о 10:00

Контактна особа: Кушка Сергій Володимирович, 098-009-69-20 Контактна особа: Стасюк Сергій, 097-466-41-18
Накорчемний В`ячеслав Георгійович, 063 181-00-91
1 ДЮСШ Асканія-Флора (Калинівка) 1 Колос (Велика Димерка)
2 ДЮСШ (Баришівка) 2 СК Юніор (Макарів)
  Талант (Глеваха) 3 ДЮСШ (Переяслав)
3 підгрупа

Обухів, Зал ДК, 29 січня, субота, 2022 року
Приїзд 9:00.  Початок о 9:30

4 підгрупа

Обухів, Зал ДК, 29 січня, субота, 2022 року
Приїзд 11:30. Початок о 12:00

Контактна особа: Токаренко Максим Олександрович, 096-711-43-52 Контактна особа: Бардаков Дмитро Миколайович, 095-169-24-00
1 СК Вертикаль (Обухів) 1 ДЮСШ Обухів
2 ФК Обухів 2 ДЮСШ УО (Фастів)
3 СФК Форвард (Васильків) 3 ДЮСШ (Васильків)
  5 підгрупа

Біла Церква, ЗОШ № 22, 29 січня, субота, 2022 року
Приїзд 9:30. Початок о 10:00

  6 підгрупа

Ржищів, ФОК, 29 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30. Початок о 10:00

Контактна особа: Сахно Олександр Віталійович, 096-623-58-08
Меркушев Віталій Іванович, 097-403-89-22
Контактна особа: Пухтій Віталій Анатолійович, 0674041470
1 Зміна (Біла Церква) 1 ДЮСШ Піраміда (Ржищів)
2 Зміна-2 (Біла Церква) 2 Динамо (Фастів)
3 Арсенал-Френдс (Біла Церква) 3 ДЮСШ (Богуслав)
  7 підгрупа

Кагарлик, Зал ДЮСШ, 29 січня, субота, 2022 року
Приїзд 9:30. Початок о 10:00

8 підгрупа

Переяслав, зал Пед. університет, 29 січня, субота, 2022 р. Приїзд 14:30. Початок о 15:00

Контактна особа: Свиридченко Роман Михайлович, 097-538-22-25 Контактна особа: Кривенко Юрій Олександрович, 097-998-43-97
1 ДЮСШ (Кагарлик) 1 ФК Матадор (Переяслав)
2 ДЮСШ УО-2 (Фастів) 2 ДЮСШ (Яготин)
3 ДЮСШ-2 (Кагарлик) 3 Дружба (Березань)
  • У наступний етап потрапляють переможці підгруп.
  • Півфінальний етап відбудеться 12 лютого 2022 року.

Чемпіонат Київщини з футзалу-2022
2011-2012 р.н. Розподіл команд на зональні підгрупи

1 підгрупа

Сквира, Зал ДЮСШ, 23 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30.  Початок о 10:00

2 підгрупа

Кагарлик, Зал ДЮСШ, 23 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30.  Початок о 10:00

Контактна особа: Лінчук Богдан Олександрович, 093-336-08-45 Контактна особа: Свиридченко Роман Михайлович, 097-538-22-25
1 СК Оріон (Сквира) 1 ДЮСШ (Кагарлик)
2 ДЮСШ УО (Фастів) 2 СФК Форвард (Васильків)
3 Зміна 2008 (Біла Церква) 3 ДЮСШ Обухів
3 підгрупа

м. Біла Церква, ЗОШ № 15, 23 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30. Початок о 10:00

4 підгрупа

Біла Церква, ЗОШ № 15, 22 січня, субота, 2022 року
Приїзд 9:30. Початок о 10:00

Контактні особи: Сокирка Олег Олексійович, 067-689-39-23
Величко Володимир Павлович, 067-377-77-01
Контактні особи: Сокирка Олег Олексійович, 067-689-39-23
Величко Володимир Павлович, 067-377-77-01
1 Зміна КОДЮСШ (Біла Церква) 1 Зміна (Біла Церква)
2 Динамо (Фастів) 2 Динамо-2 (Фастів)
3 СК Юніор (Макарів) 3 Арсенал-Френдс (Біла Церква)
5 підгрупа

Обухів, Зал ДК, 23 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30. Початок о 10:00 

6 підгрупа

Рудня, Броварського р-ну, 23 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30. Початок о 10:00

Контактна особа: Ніколайчук Олександр Миколайович, 096-328-53-35 Контактна особа: Компанець Юрій Григорович, 068-574-21-63
Стасюк Сергій, 097-466-41-18
1 СК Вертикаль (Обухів) 1 Колос (Велика Димерка)
2 ФК Гостомель 2 ДЮСШ (Яготин)
3 Талант (Глеваха) 3 Дружба (Березань)
4 ДЮСШ Асканія-Флора (Калинівка) 4 ДЮСШ (Переяслав)
  • У наступний етап потрапляють по одній кращій команді з кожної підгрупи та дві кращі команди з 5 та 6 підгруп.
  • Півфінальний етап відбудеться 6 лютого 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.