20.01.2022

Найстарші зроблять зачин

Обласний чемпіонат з футзалу серед дитячо-юнацьких команд почнеться в суботу зональними матчами в двох вікових категоріях.

Більше тридцяти команд, укомплектованих юнаками 2005/2006 та 2007/2008 років народження візьмуть участь у зональному раунді традиційного чемпіонатного дійства. Матчі пройдуть у Білій Церкві, Кагарлику, Обухові, Переяславі та в Рудні Броварського району найближчих суботи та неділі. Наступні турнірні цикли, уже на півфінальній стадії, заплановано на 5 та 6 лютого. Про результати офіційних змагань можна буде дізнатися в публікаціях розділу «ДЮФ» на сайті www.koaf.com.ua.

А ще за тиждень до Чемпіонату Київщини долучаться дві наступні групи команд — молодших вікових категорій.

Чемпіонат Київщини з футзалу-2022
2005-2006 р.н. Розподіл команд на зональні підгрупи

1 підгрупа

Біла Церква, ЗОШ № 22,  22 січня, субота, 2022 року
Приїзд 9:30.  Початок о 10:00

2 підгрупа

Біла Церква, ЗОШ № 22,  22 січня, субота, 2022 року
Приїзд 12:30. Початок о 13:00

Контактні особи: Кривий  Валентин Олегович,097-172-22-60; Шевченко Сергій Вікторович, 097-857-38-66 Контактні особи: Кривий  Валентин Олегович, 097-172-22-60; Шевченко Сергій Вікторович, 097-857-38-66
1 Зміна (Біла Церква) 1 Зміна-2 (Біла Церква)
2 Зміна КОДЮСШ (Біла Церква) 2 ДЮСШ УО (Фастів)
3 Динамо (Фастів) 3 ФК Макарів
3 підгрупа

Обухів, Спортзал ДК, 22 січня, субота, 2022 року
Приїзд 11:30. Початок о 12:00                        

4 підгрупа

Переяслав, зал Пед.університет, 22 січня, субота, 2022 року
Приїзд 9:30. Початок о 10:00                                     

Контактна особа: Ніколайчук Олександр Миколайович, 096-328-53-35 Контактна особа: Кривенко Роман Олександрович, 063-890-18-55
1 СК Вертикаль (Обухів) 1 ФК Матадор (Переяслав)
2 ФК Гостомель 2 ДЮСШ (Яготин)
3 СФК Форвард (Васильків) 3 Дружба (Березань)
4 ДЮСШ Іскра (Тараща) 4 Базбі (Згурівка)
  • У наступний етап потрапляють по дві кращі команди з кожної підгрупи.
  • Півфінальний етап відбудеться 5 лютого 2022 року.

Чемпіонат Київщини з футзалу-2022
2007-2008 р.н. Розподіл команд на зональні підгрупи

1 підгрупа

Сквира, Зал ДЮСШ, 23 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30.  Початок о 10:00.

2 підгрупа

Кагарлик, Зал ДЮСШ, 23 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30.  Початок о 10:00                  

Контактна особа: Лінчук Богдан Олександрович, 093-336-08-45 Контактна особа: Свиридченко Роман Михайлович, 097-538-22-25
1 СК Оріон (Сквира) 1 ДЮСШ (Кагарлик)
2 ДЮСШ УО (Фастів) 2 СФК Форвард (Васильків)
3 Зміна 2008 (Біла Церква) 3 ДЮСШ Обухів
3 підгрупа

м. Біла Церква, ЗОШ № 15, 23 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30.  Початок о 10:00

4 підгрупа

м. Біла Церква, ЗОШ № 15, 22 січня, субота, 2022 року
Приїзд 9:30.  Початок о 10:00

Контактні особи: Сокирка Олег Олексійович, 067-689-39-23
Величко Володимир Павлович, 067-377-77-01
Контактні особи: Сокирка Олег Олексійович, 067-689-39-23
Величко Володимир Павлович, 067-377-77-01
1 Зміна КОДЮСШ (Біла Церква) 1 Зміна (Біла Церква)
2 Динамо (Фастів) 2 Динамо-2 (Фастів)
3 СК Юніор (Макарів) 3 Арсенал-Френдс (Біла Церква)
5 підгрупа

Обухів, Зал ДК , 23 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30.  Початок о 10:00 

6 підгрупа

Рудня, Броварського р-ну, 23 січня, неділя, 2022 року
Приїзд 9:30.  Початок о 10:00

Контактна особа: Ніколайчук Олександр Миколайович, 096-328-53-35 Контактні особи: Компанець Юрій Григорович, 068-574-21-63
Стасюк Сергій, 097-466-41-18
1 СК Вертикаль (Обухів) 1 Колос (Велика Димерка)
2 ФК Гостомель 2 ДЮСШ (Яготин)
3 Талант (Глеваха) 3 Дружба (Березань)
4 ДЮСШ Асканія-Флора (Калинівка) 4 ДЮСШ (Переяслав)
  • У наступний етап потрапляють по одній кращій команді з кожної підгрупи та дві кращі команди з 5 та 6 підгруп.
  • Півфінальний етап відбудеться 6 лютого 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.