03.10.2022

Наш дует попереду

Після четвертого туру групові перегони в Аматорській лізі України ведуть обидві команди Київщини.

«Штурм» з Іванкова переграв у статусі господаря «Нафтовик» з Охтирки — 3:0. Усі м’ячі було забито ще до перерви. Дмитро Березка та Владислав Любко відзначилися влучними далекобійними пострілами — м’яч опинявся в лівій од голкіпера «дев’ятці», а Богдан Рубльов забив ударом зблизька. Двічі роль асистента виконав Дмитро Осадчий, який формував груповий маневр іванківців і насправді впевнено почувався на стрижневій позиції в середній ланці. Відтак у «Штурма» десять очок — три виграші й одна нічия, м’ячі — 10:1 і він очолює Групу 2. По три голи в активі Березки та Любка. Тренує команду Володимир Бондаренко.

«Дружба» з Мирівки дещо пригальмували, задовольнившись нічиєю другий раз поспіль. На цей раз — у Києві, де нашим землякам, підготовленим тренером Дмитром Чирикалом, так і не вдалося матеріалізувати в голи велику перевагу над столичним «Локомотивом». Аматори з Кагарлицького краю тримаються другими в актуальній таблиці, маючи вісім очок, — два виграші та дві нічиї, м’ячі — 4:1. Найвлучніший у «Дружбі» — два голи — Андрій Порохня.

Наступний ігровий день, у неділю, 9 жовтня, лідери проведуть на своєму полі. «Штурм» прийматиме «Локомотив», а «Дружба» — «Зірку» з Кропивницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *