12.10.2022

Наш дует у лідерах

Обидві команди з Київщини ведуть перед у Другій національній лізі.

«Нива» з Бузової, наче продовжуючи свій переможний марш у змаганнях обласних аматорів, обіграла шістьох опонентів уже на професійному рівні з узагальненим результатом 14:2. Вона безапеляційно найкраща і на вищому турнірному сходженні. Тренує команду Сергій Карпенко — це він, вихованець уславленого «Борисфена» та багаторічний професіонал з прем’єрліговим досвідом, вивів «Ниву» торік одразу на три турнірні вершини. Та й підопічні його, майже в незмінному складі, перейшли на професійний рівень безпосередньо з обласного чемпіонату. Іван Сомов, князь стрільців Чемпіонату Київщини-2021, очолює гонку снайперів і в Другій національній лізі. Більше того, лише три голи з усіх чотирнадцяти — справа новачка, решта — знайомі з минулого року стрільці. Зверніть увагу на стрілецький реєстр «Ниви»: Сомов — 7 влучень, Тименко — 3, Головатенко, Скепський, Скляренко, Таран — по одному.

«Чайка» з Петропавлівської Борщагівки, підготовлена знайомим за працею в обласному чемпіонаті тренером Денисом Хомутовим, посідає друге місце з істотним відставанням од лідера — три виграші, дві нічиї, одна поразка, м’ячі — 9:5. Ця відома команда відчутно змінила склад, але й тут є чимало недавніх учасників обласного чемпіонату. Один з них, Олексій Литовченко з ірпінської «Кудрівки» минулорічного зразка, відзначився чотирма голами. Інші стрільці «Чайки» є новими для Київщини футбольної. Два влучення має Ндукве, по одному — Гуськов, Клименко та Хохлов. Єдиної поразки пристоличний колектив зазнав у стартовому турі від земляків із Бузової.

Наступного вікенду «Нива» зіграє проти дублерів запорізького «Металурга» як гість, а «Чайка» прийматиме в статусі господаря «Реал Фарму» з Одеси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *