25.09.2021

Одностайність фаворитів

Основні претенденти на подіум виграли свої матчі без пропущених м’ячів.

Сьогодні тільки один з так званого великого квартету не дотягнувся до класичних 3:0. «Денгофф» у Калинівці взяв гору над тамтешнім опонентом у чисельній меншості завдяки стрілецькому дуплету Дацюка. В обох епізодах був активно задіяний Бровко. Спочатку капітан денихівської команди вивів у прорив Рудику, який виступив асистентом стрільця, а потім і сам видав Дацюку зручну голеву передачу. Місце між стійками, що залишилося вакантним після вилучення голкіпера Ставицького, зайняв 46-річний тренер воротарів Тищенко — і зберіг ворота «Денгоффа» недоторканими.

Інші троє фаворитів спромоглися забити й по три м’ячі. «Нива», виступаючи на «Бузова Арені» в незвичному статусі гостя, довела свою вищість над «Соколом» завдяки неабиякому вишколу лідерів команди. Передусім це стосується недавніх професіоналів Зуєвича, який самотужки «зробив» другий гол, і Захаревича, який здійснив особливо майстерну передголеву передачу на завершальній хвилині зустрічі. А тим часом у Макарові князювали хавбеки «Дружби» Головко та Недоля, котрі записали до реєстру по два результативні бали, а в Софіївській Борщагівці — їхні колеги з «Джуніорса» Рожок і Шевчук.

З-поміж інших подій ігрового дня під номером двадцять виокремлю виграш «Межигір’я» на гостинах у прямого конкурента — новопетрівці відтак залишили останнє місце в актуальному реєстрі Чемпіонату Київщини васильківцям, а ще майже казковий порятунок пустоварівців у Шпитьках, де вже в компенсований арбітром ігровий час другого тайму відзначився голом екс-нападник «Діназа» та «Джуніорса» Шевченко.