22.08.2021

Тісно за лідерами

Поки що головні події в обласних першолігових перегонах відбуваються на другому плані.

Матч у Забір’ї очікувався з особливим інтересом: обидві команди реально підсилилися в антракті турніру. «Вікторія» запросила кількох уже досвідчених за виступами в авторитетному свого часу «Меліораторі» виконавців, а «Вертикаль» прийняла до себе групу вихованців Анатолія Сіденка. Роль тренера в господарів сьогодні виконував Артем Дворников, оскільки Костянтин Бабич був відсутній за сімейними обставинами. Територіальною, а подеколи й ігровою перевагою володіли гості з Обухова. Однак «Вертикалі» забракло гостроти в атаці. Натомість «Вікторія», змарнувавши кілька слушних нагод, таки домоглася бажаного в середині другого тайму. Гарасюта, як завше моторний на фланзі, небезпечно прострілив, і Шумейко буквально заніс м’яч в сітку.

Відтак абсолютний новачок обласних змагань уже впритул наблизився до старожилів з Обухова та Миронівки, котрі реально претендують на подіумне місце. «Зоря Миронівщини» сьогодні легко декласувала в Броварах «Альянс» і лідер її наступу Кацалап оформив черговий хет-трик. У гонитві за медалями беруть активну участь й аматори з Кодрі, котрі сьогодні переграли відчутно оновлену кадрово «Дружбу», презентувавши Київщині футбольній ще й двох дебютантів-бразильців. Правда, Віктор і Лукас, гостинно прийняті тренером Сергієм Коноваловим і «партизанською» родиною поліщуків, ознаменували прем’єру лише… жовтими картками.

А тим часом «Гатне» розгромило на виїзді «Ардіс» у матчі, що запам’ятається хіба що промахом Таранухи з одинадцятиметрового; непереконливі каноніри вимучили в Малій Снітинці виграш у гостей із Іванкова в чисельній меншості; поєдинок у Бородянці з гучною афішею переможця не виявив — очко господарям урятував юний джокер Войцеховський уже під завісу принципового та нервового протистояння старожилів обласних змагань.

Першість Київщини-2021. 16 тур

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Партизан — Дружба
Кодра Партизан Арена
Альянс — Зоря Миронівщини
Бровари Міський стадіон
ФК Бородянка — Кристал
Бородянка МФК «Бородянка»
Арсенал-Мала Снітинка — ФК Іванків
Мала Снітинка Сільський стадіон
Авангард — Заспа
Баришівка СК Прогрес
Вікторія — СК Вертикаль-Обухів
Забір'я стадіон Нептун
Ардіс — СК Гатне
Триліси стадіон Ардіс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *