16.01.2021

Тринадцятий сезон Кубка регіональних чемпіонів

Офіційний традиційний турнір, присвячений пам’яті багаторічного члена Виконкому Київської обласної федерації футболу Петра Івановича Безносенка, почнеться в середині квітня.

Київська обласна асоціація футболу запрошує до виступів у міжрегіональних перегонах усіх переможців і призерів минулорічних чемпіонатів обласних районів і міст, а також тріумфаторів і фіналістів кубкових перегонів. Команди мають право задіяти зареєстрованих у Єдиній базі Української асоціації футболу гравців. Кубок регіональних чемпіонів імені Безносенка пройде за кубковою системою з вибуванням, кожний тур складатиметься з одного матчу і нижчі за рангом обов’язково проводитимуть зустріч на своєму полі. Комітет проведення змагань КОАФ (контактний телефон — 067-373-21-08) уже приймає командні заявки. Ця процедура триватиме лише до середини лютого.

Як відомо, минулого року престижний турнір виграв СК «Гатне» з Києво-Святошинського району. А найпершим тріумфатором став далекого вже 2009 року ФК «Яблунівка» з Білоцерківщини. Він і «Десна» з Погребів є рекордсменами Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка, позаяк саме ці дві команди брали гору по чотири рази. Чотири рази поспіль упродовж останніх років зіграв у фіналі й «Авангард» із Бзова, однак іменитий клуб завоював головний приз лише двічі.