
Визначилися найсильніші дівочі команди Київщини.
Фінальний етап обласного чемпіонату футболісток відбувся в Софіївській Борщагівці на полях навчально-тренувальної бази ФК «Колос» за підтримки керівника Комітету жіночого футболу КОАФ Олега Балагури. Вісім команд, укомплектованих юнками 2013/2014 років народження, спочатку змагалися в двох рівнозначних групах, а потім остаточно розподілили турнірні місця в стикових поєдинках. Найуспішніше виступила славутицька команда «КДЮСШ-Олімп», яка взяла гору в усіх зустрічах — групових і стикових. Чемпіонок області підготували тренери Володимир Панченко та Вікторія Васенович. Захопливий турнір став яскравим святом народної гри.
Наймолодшими учасниками змагань стала команда ФК «Олімп-Колос» (Ковалівка), що складалась з гравчинь 2015/2016 років народження, яка вже зовсім скоро візьме участь у другому відбірковому етапі Кубку розвитку з футболу серед дівчат.
Усі команди отримали медалі, грамоти та кубки, а провідні гравчині — ще й спеціальні відзнаки від КОАФ. Найкраща голкіперка Чемпіонату Київщини — Олександра Король («Ураган»), захисниця — Соня Рудзей (ФК «Маріупольчанка»), нападниця — Марія Сулима («Тікі Така»), гравчиня — Тоня Ісаченко («КДЮСШ-Олімп»). Найкращі в командах — Мирослава Ткаченко (ДЮСШ Коцюбинське), Варвара Кожем’якіна («Олімп»), Катерина Остренок («КДЮСШ-Олімп»), Вероніка Кравченко («Ураган»), Соломія Храбан («Тікі Така»), Ліза Товстонога (Атекс-ДЮСШ-16), Віка Соломенко (СК «Боярка»).
Чемпіонат Київщини. 2013/2014 р.н.
Фінал. «КДЮСШ-Олімп» (Славутич) — «Ураган» (Київ) — 3:0
За третє місце. «Тікі Така» (Бровари) — ФК «Маріупольчанка» — 8:0




































