
Лише вдруге за новітніх часів кияни зійшли на подіум обласного чемпіонату.
Аматорський футбольний клуб «Титан», заснований меценатом Дмитром Зелінським і підготовлений тренером Олександром Розгоном, фінішував другим у регулярному циклі й завоював титул обласного віцечемпіона сезону 2025/2026 років.
Цікаво, що це лише другий випадок, коли столичний клуб став призером основних змагань обласного масштабу. Історичним першопрохідцем був юнацький колектив уславленого київського «Динамо», який офіційно базувався в Чапаєвці (нині це Віта-Литовська) й також посів друге місце за підсумками чемпіонатного 2001 року. Тренував юнаків Павло Яковенко, лідерами команди були Олександр Алієв і Артем Мілевський.