
Фінішував ювілейний сезон у столичному регіоні.
«Денгофф» узяв гору над «Калинівкою» вдруге в дев’яностому чемпіонаті й перебрав чемпіонські повноваження на себе. Символічно, що це сталося в останній ігровий день і саме в ігровому протистоянні з минулорічним чемпіоном області. «Золотими» влученнями сьогодні відзначилися капітан аматорів Денихівки Гребенюк і стопер Юзефович. Це найперший тріумф колективу, згуртованого відомим українським меценатом Олегом Балагурою.
Київський «Титан» став обласним віцечемпіоном — і також уперше, а «Буча Фортуна», завоювавши бронзові медалі, повернулася на подіум після дванадцятирічної перерви. Князь стрільців ювілейного сезону — денихівець Сомов, до речі, уже з другим особистим титулом.
І все-таки протистояння «Денгоффа» та «Калинівки» не скінчилося. В останній травневий день вони розіграють Кубок області і, незалежно від результату фіналу, зійдуться ще й в очному суперкубковому змаганні 6 червня.