08.09.2021

Важкий день для Київщини футбольної

Сьогодні відбулися чергові матчі Кубка країни серед аматорів.

«Дружба» з Мирівки, розгромивши тиждень тому в Кагарлику київський клуб ЮКСА з однозначним результатом 5:0, виграла і повторний поєдинок на виїзді. Наші земляки вели перед з двом’ячевою перевагою по ходу зустрічі, ситуативно розслабилися і дали змогу супернику відновити паритет, але у підсумку таки взяли гору — 3:2. Голи в активі Анатолія Кучинського, Олександра Панічева та Сергія Шевчука. Відтак «Дружба» вийшла до 1/8 фіналу, де поміряється силами з командою ЯСКО (Шаргород Вінницької області).

Натомість інші наші повпреди уже зіграли стартові зустрічі 1/8 фіналу сьогодні. «Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки гостював у дублерів запорізького «Металурга» і поступився з мінімальним рахунком 0:1. Ще за нічийного результату Дмитро Васильєв не реалізував одинадцятиметровий. А суперник забив єдиний м’яч після стандартного розіграшу кутового. На жаль, програв домашню зустріч авторитетній «Олімпії» зі Савинців амбітний «Ронін» із Лісного, пропустивши на своєму полі два м’ячі без відповіді.

А тим часом «Нива», змагаючись на трьох турнірних фронтах одночасно, буквально вирвала перемогу в «Атлета» з Києва на «Бузова Арені». Підопічні Сергія Карпенка виграли перший тайм — Андрій Головатенко замкнув простріл Євгена Миколаюка. Однак за кільканадцять хвилин до фінального свистка «Нива» вже поступалася з рахунком 1:2. Ні, наші хлопці володіли беззаперечною територіальною та ігровою перевагою, постійно наступали на чужі ворота, але мали дуже стомлений вигляд, що позначилося на відсутності конче потрібної гостроти в останній фазі атакувальних дій. Допоміг яскравий джокер Андрій Зозуля. Саме він на останній хвилині започаткував комбінацію, яку продовжив Владислав Сокол, а завершив результативним ударом Головатенко. А вже в компенсований арбітром ігровий час другого тайму Зозуля заробив одинадцятиметровий, і той же Головатенко, з другої спроби, таки приніс перемогу «Ниві» з рахунком 3:2.