15.10.2022

Відповідь господарів

Місцеві команди сьогодні князювали на Київщині.

Минулий тур обернувся гучною сенсацією: господарі не виграли жодного матчу при чотирьох поразках. Однак сьогодні все стало на свої місця. Приїжджі футболісти поступилися безнадійно — з узагальненим результатом 2:19. Хіба що столичні гармаші вивезли повноцінний успіх з Макарівського краю. До речі, лише вони спромоглися сьогодні забити на виїзді — факт і справді рідкісний.

Окрасою дев’ятого туру стали два хет-трики, наголошу — перші на цьогорічному марші. Правий вінгер «Дружби» Порохня, яскравий і в більшості попередніх матчів, нарешті доповнив особливу перевагу над опонентами в швидкості ще й удачею на вогневому рубежі. Спочатку його вивів на бомбардирську позицію чудовою передачею в розріз між оборонцями Недоля. Потім Андрій добив у сітку м’яча, що відскочив од воротаря після пострілу Листопада. А під завісу тайму Порохня таки оформив класичний хет-трик (усі голи — першотаймові), буквально видряпавши м’яча у вайлуватих оборонців. А майстровитий Коваль з «Баварії», який сьогодні ситуативно встиг пограти відтягнутого нападника та флангового напівоборонця, забив усі м’ячі впродовж якихось восьми хвилин на початку другої сорокап’ятихвилинки. З юним Тимком екс-професіонал розіграв класичну «стінку», решту голевих ситуацій допомогли створити Верхов, Мітленко та Намчук.

Особливе враження справив у звітному турі виступ «Полісся». Мова не стільки про розгромний рахунок, скільки про спосіб, яким його забезпечили хлопці зі Ставків. Чемпіон Житомирщини приємно вразив ігровою компактністю, доречним і добре відпрацьованим колективним відбором м’яча. Складалося враження, що господарі постійно грають у чисельній більшості — в епіцентрі подій вони незмінно переважали суперника кількісно, не давши «Зорі» жодного шансу вирватися з «обіймів» локального пресингу. Заслуга тренерського штабу в груповому маневрі «Полісся» очевидна.

А тим часом чергові перемоги з великим рахунком здобули головні фаворити — «Денгофф», який виграв з перевагою в три м’ячі втретє, та «Штурм», який розгромив уже сьомого конкурента. Виокремилися з-поміж переможців денихівець Марійко винятковим голевим пасом на Рогульчика та іванківець Старгородський рідкісно влучним ударом з-за меж чужих володінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *