05.09.2021

«Вікторія» вже третя

Підопічні Костянтина Бабича бездоганні після літньої перерви.

Аматори із Забір’я в особливо складному поєдинку переграли непоступливих яготинців. «Кристал», безкомпромісний і навіть агресивний в єдиноборствах, позбавив господарів поля вільного простору для групового маневру і нав’язав їм жорстку гру з елементами локального пресингу. «Вікторія», проте, знову виграла, однак на цей раз виключно завдяки вищій індивідуальній майстерності своїх лідерів. Мацапула зручно подав кутовий, Змієвець скинув м’яча до вільної зони, звідки Масник ударом у дотик розстріляв ціль. А в середині тайму забірці «прочитали» стандартний розіграш м’яча гостями, Гарасюта перехопив шкіряного і викотив його під удар Мацапулі.

«Вікторія» й надалі час од часу створювала загрози в чужих володіннях, але тому ж таки Гарасюті, Крилюку та Шумейку влучності забракло. Натомість у центрі подій опинився голкіпер Клочай. В одному з епізодів юнак урятував господарів од неприємностей, нейтралізувавши вихід яготинського футболіста сам на сам. І все-таки в компенсований арбітром ігровий час другого тайму Дадаєв скористався прострілом з флангу і встановив остаточний результат — 2:1 на користь «Вікторії», яка піднялася на третю позицію в обласній першості.

А тим часом основні фаворити сьогодні вимучили перемоги. «Авангард» — взагалі вольову, бо пропустив першим од Петровського на «Прогресі». Непросто довелося в Малій Снітинці й «Гатному», яке навідалося на Фастівщину без тренера Балашева. Тарануха знову змарнував одинадцятиметровий і напруга в протистоянні різних за силами суперників трималася ледь не до фіналу, перед яким іменитим гостям «допоміг» самострілом Любінецький.