01.05.2023

Види на кубок

Найтитулованіший, найрейтинговіший, найамбітніший — фаворити сезону.

Наприкінці першої травневої декади відбудуться чвертьфінальні матчі Відкритого Кубка Київщини сезону 2022/2023 років. Особливий інтерес викликає кожний поєдинок — турнір і справді має стати найцікавішим за кілька останніх років. Однак ігрові протистояння в Денихівці та Кончі-Заспі, де зазвичай приймає суперників іванківський «Штурм», виокремлюються навіть з цього виняткового ряду. Міжусобиця чинних призерів обласного чемпіонату в одному випадку та матч цьогорічного лідера з грандом минулих років у другому не залишать байдужими нікого з правдивих симпатиків обласного футболу.

Півфінали та вирішальний поєдинок заплановано на початок червня. А поки що, бодай пунктирно, охарактеризуймо претендентів. Найтитулованіший кубковий боєць — «Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки. Він єдиний, кому поталанило підкоряти вершину. Причому — тричі. Фінальними жертвами соколят ставали «Джуніорс», «Авангард» і «Беркут-Легіон».

Найрейтинговіший учасник — мирівська «Дружба», фіналіст сезону 2021 року. Тоді молода команда поступилася «Ниві» з Бузової.

Найамбітніший кандидат у переможці — «Кудрівка» з Ірпеня. Чому саме так, поясню просто. Усі кажуть, що прагнутимуть максимуму. А «Кудрівка» не просто прагне — вона має завдання виграти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *