04.11.2023

Зникли нулі в графі поразок

У Вищій обласній лізі вже немає непереможних учасників.

«Денгофф» розгромив «Полісся» з шістьома віце-чемпіонами світу серед студентів у складі. Дарда забив двічі, Миколаюк і Малєй асистували по два рази. Позбиткувався над попереднім лідером і «Штурм». Два голи «Лісному» провів Шевчук. Відтак іванківці стали на чолі турнірного каравану вперше звітного футбольного року. Поліщуки, однак, є так званими тіньовими лідерами — за втраченими балами. Вони, нагадаю, мають один матч у запасі.

«Білгород» увесь другий тайм грав у чисельній меншості — без «бразильця» Левенця, вилученого вже після свистка на перерву за незгоду з рішенням арбітра. «Бразилець» із «Сокола» — Ємельянов — асистував Мельничуку й забив сам. ЮКСА-2 вивезла прем’єрний турнірний бал з Миронівки. «Зміна» вирвала три очки в одноклубників з Оболоні завдяки голу Морозюка вже в компенсований арбітром ігровий час. Універсал з Білої Церкви матеріалізував у переможне влучення блискавичну контру лівим флангом.

Перемогу на характері, у чисельній меншості, виборола «Ніка». Ключик замкнув подачу Власенка зі стандарту, Куцан скористався передачею Фінченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *