20.05.2026

85 новачків, 15 стрільців

Фінішував реєстраційний період у столичному регіоні.

Другий дозаявковий цикл у командах обласних аматорів тривав з 23 березня по 17 травня. Дев’ять колективів-учасників Ліги Київщини скористалися нагодою видозмінити свій кадровий потенціал. Найактивніше попрацював у трансферній кампанії дмитрівський «Олімп», який дозаявив аж 17 нових виконавців. А «Денгофф» і «Калинівка», лідери чемпіонату, навпаки, обмежилися хіба що точковим підсиленням, поповнивши свої лави лише п’ятьма футболістами — це найменший відповідник навесні.

Загалом аматори Ліги Київщини дозаявили на другу частину регулярного маршу 85 футболістів. 15 з них виокремилися голами. А найрезультативнішим весняним новачком став Данило Гуральський із «Сокола» — три влучення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *