03.07.2024

88-й сезон залишився в історії

Готуємо новий турнірний рік — уже 89-й!

Завершився черговий, уже вісімдесят восьмий офіційний сезон у столичному регіоні. Він став особливим – бодай тому, що тривав аж 322 дні й виявився найдовшим у багаторічній історії Київщини футбольної. Попри війну та всі проблеми, що спричинені воєнним станом у Державі, ми провели повноцінний Чемпіонат і Кубок Київщини, зіграли традиційний суперкубковий матч, не допустили серйозних збоїв або негараздів на регулярному марші – з передбачених календарем 156 матчів не відбувся, з об’єктивної причини, тільки один. Офіційні чемпіонатні перегони вдруге поспіль мали статус Відкритих – у вищолігових змаганнях виступали також один клуб з Житомирщини та два з української столиці.

Чемпіоном і переможцем суперкубкового матчу вперше в історії став іванківський «Штурм», обласним віце-чемпіоном – «Полісся» зі Ставків, яке вперше за вісім десятків років вивезло на Житомирщину ще й Кубок Київщини, а денихівський «Денгофф», отримавши комплект бронзових нагород, повернувся на подіум обласного масштабу після річної перерви.

Наші команди, що вже стало традицією, гідно виступали в Аматорській лізі України, а «Штурм» до того ж пробився  до фіналу Кубка країни серед аматорів. Принагідно зауважу, до «Дружба» з Мирівки, чемпіон області попереднього зразка, з першої спроби виграла Другу національну лігу – як і «Нива» з Бузової роком раніше, що найпромовистіше свідчить про виняткову конкурентоспроможність Відкритого Чемпіонату Київщини.

Високий рівень організації, сучасність, іміджевий колорит – це саме те, до чого ми прагнемо зазвичай спільними зусиллями  і те, чим по-праву пишаємося. Я щиро вдячний за внесок у загальну справу всім – організаторам, футболістам, тренерам, арбітрам, функціонерам і командам у цілому і вірю, що Київщина футбольна розвиватиметься й надалі. До зустрічі в сезоні 2024/2025 років!

Андрій ЗАСУХА,
Голова Київського об’єднання асоціацій футболу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *