22.06.2021

День народження Олександра Нігруци

Сьогодні особисте свято в Першого заступника Голови Київської обласної асоціації футболу.

Олександру Нігруці виповнюється 45 років. І хоча підбивати підсумки, нехай і проміжні, ще рано, наголосити на вагомому внеску іменинника в розвиток Київщини футбольної — конче важливо. Під проводом Олександра Петровича популярний нині професійний колектив — «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки — зібрав особливий урожай нагород і прославив яскраве пристоличне село на всю Україну.

«Чайка» залишається й досі найтитулованішою аматорською командою столичного регіону. Лише вона двічі завоювала Кубок України і стала бронзовим призером аматорського чемпіонату країни. «Чайка» була чемпіоном і чотириразовим віце-чемпіоном обласного регулярного циклу, ніколи не опустившись у  підсумковій турнірній таблиці нижче другого місця — жодний інший колектив області, що мав тривалий турнірний стаж, похвалитися подібними досягненнями не спроможний. А нинішній спортклуб — це кузня юних талантів, увінчана заслуженими нагородами та беззаперечною перспективою.

Київщина футбольна сердечно вітає Олександра Нігруцу та щиро бажає йому всіляких життєвих гараздів. З роси та води Вам, Олександре Петровичу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *