31.03.2024

Ювілей Віктора Денисюка

Сьогодні одному з найавторитетніших діячів Київщини футбольної виповнюється шістдесят років.

Віктор Денисюк — яскравий футбольний багатоверстатник, але з невеличкого гурту найрезультативніших: він досяг якщо й не вершин, то принаймні дуже багато в усіх аспектах народної гри, ставши зразком для наслідування не лише в рідному Фастові — на Київщині загалом.

Сімнадцятирічним юнаком Віктор виступав у легендарному «Рефрижераторі» впродовж особливого сезону — зразка 1981 року, коли фастівська команда зійшла на подіум Чемпіонату України серед колективів фізкультури, причому весь календарний цикл зовсім юний універсал відіграв у старті й основі. Пізніше Денисюк і рефи зібрали багатий урожай нагород обласного масштабу.

Ще граючи сам, Денисюк став арбітром — і в підсумку вийшов на найвищий національний рівень, працюючи на матчах Української Прем’єр-ліги. На Київщині він проводив фінал обласного кубкового турніру, двічі — вирішальні матчі Меморіалу Макарова, тепер — інспектує першолігові змагання всеукраїнського рангу.

Віктор Денисюк — засновник і президент ФК «Олімп», наставник обдарованих юнаків і завзятих аматорів. «Олімп» і «Динамо», з якими працював тренер Денисюк, неодноразово вигравали чи ставали призерами міських і обласних турнірів. А тепер наш герой ще й очолив Фастівську міську федерацію — попереду в нього нові виклики й нові перемоги.

Київщина футбольна сердечно вітає й щиро здоровить славного земляка з ювілеєм. З роси та води Вам, Друже!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *