02.10.2023

На старт викликаються…

Знаємо пари суперників у Кубку Київщини-2023/2024.

Сьогодні в офісі КОАФ пройшла церемонія жеребкування першого раунду в другому за рангом аматорському турнірі столичного регіону. Відтак стали відомі стартові дуети конкурентів.

Учасники: усі вищолігові колективи, а також нелігова команда – ФК Вишня (Вишневе).

Штурм (Іванків), чинний віце-чемпіон області та «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка), учасник національних змагань аматорів – обидва з найвищим минулорічним кубковим рейтингом, стартовий етап змагань пропускають планово.

Система: кожний змагальний раунд, окрім фінального, буде двоматчевим з роз’їздами – на своєму та на чужому полях.

Процедура: вищі за ситуативним чемпіонатним рейтингом учасники відповідно розставлені першими в парах однієї восьмої фіналу; жеребкування нижчих за рейтингом учасників проходить за відповідною черговістю – Зміна (Біла Церква), Білгород (Білогородка), Зміна-Оболонь (Київ), Зоря Миронівщини (Миронівка), ЮКСА-2 (Тарасівка), ФК Вишня (Вишневе).

Полісся (Ставки) 1 Зміна (Біла Церква)
ФК Лісне 2 Зоря Миронівщини (Миронівка)
Денгофф (Денихівка) 3 ЮКСА-2 (Тарасівка)
КДЮСШ Ніка-U19 (Київ) 4 Білгород (Білогородка)
Партизан (Кодра) 5 ФК Вишня (Вишневе)
Мрія (Гостомель) 6 Зміна-Оболонь (Київ)

Календар: матчі стартового раунду мають відбутися в суботу, 7 та 21 жовтня. Базовий час початку – 14:00. Господар поля в першій зустрічі позначений першим, у повторному поєдинку команди поміняються відповідним статусом.

Дата повторного матчу для «Полісся», яке делегує більше двох гравців до національної команди, буде визначена додатково з урахуванням побажань команд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *