09.10.2023

Регламент Відкритого Кубка Київщини

Основний закон другого за рангом обласного турніру аматорів.

Мета та завдання

Змагання проводяться з метою:

– пропаганди і подальшого розвитку футболу в Київській області;

– підвищення якості навчально-тренувальної та виховної роботи у клубах;

– виявлення перспективних футболістів для збірних Київської області;

– визначення переможця розіграшу Кубка Київської області.

Учасники і умови проведення змагань

У змаганнях на Відкритий Кубок Київської області сезону 2023/2024 років беруть участь лігові клуби-учасники Відкритого Чемпіонату – обов’язково та інші аматорські колективи, що висловили бажання та спроможні виконати вимоги регламенту.

Кубковий турнір передбачає  чотири змагальні етапи: ⅛, ¼, ½  фіналу та фінальний матч.

Усі кубкові раунди складаються, за винятком останнього – фінального, з двох поєдинків – на своєму та чужому полях. Якщо за сумою двох зустрічей рахунок буде нічийним, то переможець визначатиметься в серії  післяматчевих пенальті (без додаткового часу). Правило подвійної вартості голу, проведеного на чужому полі, у Відкритому Кубку Київської області не діє.

До чвертьфіналу команди, що вищі за ситуативним рейтингом, стартовий матч проводять на своєму полі, якщо попередньо вони або їхні суперники не висловили додаткових побажань. Починаючи з чвертьфінальної стадії, попереднє коригування процесу жеребкування відсутнє.

Місце та час проведення фінального матчу визначаються Комітетом  проведення змагань КОАФ.

Жовті та червоні картки, отримані футболістами в матчах Чемпіонату Київської області, не зараховуються в кубкових матчах і відповідно кубкові – у календарних турнірах.

Футболіст, який отримав два попередження в кубковому турнірі, автоматично пропускає наступний кубковий матч.

Жовті картки, отримані футболістом перед кубковим фіналом, анулюються. Вилучення з поля за два попередження в одному матчі або за позбавлення суперника очевидної можливості забити м’яч не впливають на виступ гравця у фінальному матчі. Але якщо гравець був прямо вилучений з поля в попередніх зустрічах і ще не відбув ігрової дискваліфікації на кубковому рівні, то до участі на фінальній стадії він не допускається.

Усі ситуації, що не зазначені в цьому регламенті, трактуються за Регламентом Відкритого  Чемпіонату Київської області сезону 2023/2024 років.

Заявка

Залежно  від кількості заявок Виконком КОАФ визначає умови проведення попередніх етапів. Дозаявка гравців можлива лише в реєстраційний період – тобто до 15 травня 2024 року.

Нагородження

Команда, що перемогла у фінальному матчі, нагороджується Кубком Київської області та дипломом, футболісти і тренери – золотими медалями і дипломами КОАФ, команда – фіналіст розіграшу Відкритого Кубка Київської області нагороджується кубком,  дипломом КОАФ і срібними медалями (медалі для 35 осіб).

Арбітри, делегат і спостерігач арбітражу, що проводили фінальний матч Відкритого Кубка Київської області, нагороджуються спеціальними відзнаками.

Фінансові умови

Витрати на проведення змагань ( оплата арбітражу та інспектування зокрема)  – за рахунок клубу – господаря поля.

Оплата арбітражу домашнього матчу: 5000 грн для бригади, що проводить матч, у якому статус господаря має вищоліговий колектив, і 4300 грн – для нелігової команди перерахунком, або 4500 грн і 4000 грн готівкою відповідно.

Заявковий внесок – 5000 грн. для вищолігової команди; для нелігових – 3000 грн.

Комітет проведення змагань КОАФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *