31.12.2021

Спеціальні відзнаки КОАФ

Традиційні призи в особливо престижних індивідуальних і командних номінаціях уже другу декаду вручаються за підсумками турнірного року в офіційних змаганнях аматорів. 

ЗА ВІДДАНІСТЬ ФУТБОЛУ

2021 рік  Леонід ДЖУЖИК (Любомир Ставище), Олександр НІГРУЦА (Чайка Петропавлівська Борщагівка), Сергій РОЖОК (Джуніорс Шпитьки)

Андрій Воробей, Роман Пахолюк 2017, Юрій Кондратенко, Петро Кондратюк, Вячеслав Руженцев  2018, Олександр Пустовіт, Василь Скибенко  2019, Дмитро Димнич, Роман Солодаренко 2020.

ЗІРКА ВІТЧИЗНЯНОГО ФУТБОЛУ З КИЇВЩИНИ

2021 рік  Богдан ЛЕДНЄВ (Сквира – Динамо Київ)

Сергій Старенький  2018,  Микита Бурда  2019, Євген Морозко 2020.

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ – команда

2021 рік  НИВА (Бузова)

Динамо (Фастів)  2011,  Росичі (Богуслав)  2012,  ФК Бровари  2013, Локомотив (Київ)  2014,  Сокіл (Михайлівка – Рубежівка)  2015, Джуніорс (Шпитьки) 2016, Авангард (Бзів)  2017,  Любомир (Ставище)  2018, Кудрівка (Ірпінь)  2019,  Денгофф (Денихівка) 2020.

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ – гравець

2021 рік  Ігор КРАСНОПІР (ФК Калинівка)

Олександр Скороход   2016, Владислав Коба  2017, Олексій Заїка  2018, Артур Марійко  2019,  Володимир Ткач 2020.

ГРОЗА АВТОРИТЕТІВ

2021 рік  ДЖУНІОРС (Шпитьки)

ФК Бровари  2014, 2016,  Любомир (Ставище)  2015, Патріот (Баришівський район)  2017, Джуніорс (Шпитьки)  2018,  Асканія – Флора (Калинівка)  2019, Межигір’я (Нові Петрівці) 2020.

ЗА ВОЛЮ ДО ПЕРЕМОГИ

2021 рік  ДЖУНІОРС (Шпитьки)

Діназ (Вишгород)  2015, Патріот (Баришівський район)  2016, 2017, ДГ Шевченківське  2018, Кудрівка (Ірпінь)  2019,  Межигір’я (Нові Петрівці) 2020.

ЧЕСНА ГРА – команда

2021 рік  МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці)

Чайка (Петропавлівська Борщагівка)  2013, Колос (Ковалівка)  2014, Діназ (Вишгород)  2015, Любомир (Ставище)  2016, Зоря (Владиславка)  2017, 2018, Кудрівка (Ірпінь)  2019, Межигір’я (Нові Петрівці) 2020. 

ЧЕСНА ГРА – гравець

2021 рік  Сергій ЗУЄВИЧ (Нива Бузова)

Володимир Богданов  2013, Сергій Козир  2014, Олександр Петрук  2015,  Леонід Поліщук  2016, Олександр Скороход  2017, Євген Кушнір  2018,  Вадим Костяний  2019,  Сергій Третяк 2020.

НЕЗАМІННИЙ

2021 рік  Георгій КОПАЛІАНІ (Софія Софіївська Борщагівка), Сергій ШЕВЧУК (Джуніорс)

Дмитро Кікош   2014,  Юрій Яковчук  2015, Олександр Пустовіт  2016, Василь Скибенко  2017, Олександр Гайовий  2018, Денис Толебаєв  2019, Олександр Скороход 2020.

НАЙКРАЩИЙ НОВАЧОК ДРУГОГО КОЛА

2021 рік  Ігор СІКОРСЬКИЙ (Джуніорс Шпитьки)

Олександр Петрук  2017, Олександр Апанчук  2018, Роман Яловенко  2019,  Костянтин Захарченко 2020.

НАЙКРАЩИЙ АСИСТЕНТ СТРІЛЬЦЯ

2021 рік  Сергій ШЕВЧУК (Джуніорс Шпитьки)

Артур Купрій 2019, Андрій Зозуля 2020.

НАЙРЕЗУЛЬТАТИВНІША КОМАНДА ЧЕМПІОНАТУ

2021 рік  ДЕНГОФФ (Денихівка)

Денгофф (Денихівка) 2020.    

НАЙРЕЗУЛЬТАТИВНІША КОМАНДА ПЕРШОСТІ

2021 рік  СК ГАТНЕ

Дружба (Мирівка) 2020.

КНЯЗЬ СТРІЛЬЦІВ ПЕРШОСТІ

2021 рік  Ростислав ТАРАНУХА (СК Гатне)

Євген Воробей  2012,  Роман Дорогань  2013, Андрій Зозуля  2013, 2014, Олександр Панічев  2015, Євген Левченко  2016, Олександр Шома  2017, Василь Чекед  2018,  Дмитро Кульгук  2019, Амара Соума 2020.

ГВАРДІЄЦЬ ПЕРШОЇ ЛІГИ

2021 рік  Ростислав ТАРАНУХА (СК Гатне)

Олександр Скороход  2015, 2019,  Дмитро Дубас  2016, 2017,  Олександр Богдюк  2018, Андрій Кобченко 2020.

НАЙКРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ ПЕРШОСТІ

2021 рік  Віталій КАЦАЛАП (Зоря Миронівщини)

Віталій Коваль  2015, Артем Килипенко  2016, Олександр Шома  2017, Олександр Лебединець  2018,  Ігор Бондаренко  2019, Кирило Козлов 2020.

НАЙКРАЩИЙ ТРЕНЕР ПЕРШОСТІ

2021 рік  Сергій КОНОВАЛОВ (Партизан Кодра)

Олексій Кривошеєв  2015,  Мехман Дола  2016, Володимир Ковальчук 2017, Андрій Герасименко  2018, Олександр Павліченко  2019, Дмитро Чирикал 2020.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.