Максимум уваги — до Гнідина та Ставків.

ШТУРМ (Іванків) ЮКСА-2 (Тарасівка) 

15 червня, субота, 17:00. Гнідин, НТБ ФК «Лівий берег».

Перше коло 9:1 (Волков, Димнич — по 2, Дитятьєв, Есеола, Лящук, Старгородський, Шевчук — Мукшименко).

БІЛГОРОД (Білогородка) ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)

15 червня, субота, 14:00.Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський».

Перше коло 5:0 (Бойко-2, Левенець, Прилюдько, Турку).

ПОЛІССЯ (Ставки) — ФК ЛІСНЕ (Лісне)

15 червня, субота, 11:00. Ставки Житомирської області, стадіон «Ставки Арена».

Перше коло 2:1 (О.Савчук, П.Савчук — Здебський).

ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ) СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)

15 червня, субота, 11:00. Київ, вул. Героїв Дніпра, 10Б, стадіон СШ № 194.

Перше коло 1:1 (Міненок — Ільченко).

ПАРТИЗАН (Кодра) ДЕНГОФФ (Денихівка)

15 червня, субота, 13:00. Кодра, стадіон «Партизан Арена».

Перше коло 0:5 (Мачуленко-3, Дарда, Марійко).

МРІЯ (Гостомель) КОМАНДА БМТГ-ЗМІНА (Біла Церква)

15 червня, субота, 12:30. Гнідин, НТБ ФК «Лівий берег», ближнє поле.

Перше коло 2:0 (Маркітан, Куянов).

Максимум уваги — до Михайлівки-Рубежівки.

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) ШТУРМ (Іванків)

8 червня, субота, 12:00. Миронівка, стадіон «Колос».

Перше коло 3:5 (Сташевський-2, Дрига — Лисенко-2, Бриженко, Хруль, Есеола).

ФК ЛІСНЕ (Лісне) БІЛГОРОД (Білогородка)

8 червня, субота, 17:00. Бузова, стадіон «Бузова  Арена».

Перше коло 5:0 (Ткаченко-3, Нечай-2).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) – ПОЛІССЯ (Ставки)

8 червня, субота, 12:00. Михайлівка-Рубежівка, стадіон «Шкільний».

Перше коло 0:2 (Сікорський, Варяник).

КОМАНДА БМТГ-ЗМІНА (Біла Церква) ПАРТИЗАН (Кодра)

8 червня, субота, 16:00. Біла Церква, стадіон  «Зміна».

Перше коло 0:1 (Хоменко).

КДЮСШ НІКА-U19 (Київ) МРІЯ (Гостомель)

8 червня, субота, 13:15. Київ, стадіон «Арена КНУБА».

Перше коло 2:2 (Андрухів-2 — Жавко, Кордюк).

ДЕНГОФФ (Денихівка) ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ)

09 червня, неділя, 11:00. Денихівка, стадіон «Денихівка Арена».

Перше коло 4:0 (Вдовика-2, Гребенюк, Дарда).

Міжусобиця фаворитів у «чемпіонському» вікенді.

ЮКСА-2 (Тарасівка) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)

Перше коло 0:0.

ШТУРМ (Іванків) — ФК ЛІСНЕ

Перше коло 4:1 (Шевчук-2, Лисенко, Старгородський — Литвишко).

БІЛГОРОД (Білогородка) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)

Перше коло 2:3 (Піддубняк, Думанський — Д.Мельничук, Ємельянов, Шишкін).

ПОЛІССЯ (Ставки) — ДЕНГОФФ (Денихівка)

Перше коло 1:5 (Максимець — Дарда-2, Гребенюк, Купрій, Марійко).

ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ) — КОМАНДА БМТГ-ЗМІНА (Біла Церква)

Перше коло 1:2 (Дудар — Білоцерківець, Морозюк).

ПАРТИЗАН (Кодра) — КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)

Перше коло 1:2 (Жовтенко — Ключик, Куцан).

Центральний матч ігрового дня пройде на стадіоні «Шкільний».

ФК ЛІСНЕ — ЮКСА-2 (Тарасівка)

Перше коло 2:1 (Счастливцев, Чепурний — Горбатюк).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ШТУРМ (Іванків)

Перше коло 1:3 (Д.Мельничук — Рубльов, Осадчий, Породько).

ДЕНГОФФ (Денихівка) — БІЛГОРОД (Білогородка)

Перше коло 2:2 (Миколаюк, Марійко — Бойко, Сокол, у свої ворота).

КОМАНДА БМТГ-ЗМІНА (Біла Церква) — ПОЛІССЯ (Ставки)

Перше коло 0:6 (Лига-2, Максимець-2, О.Савчук, Сікорський).

КДЮСШ НІКА-U19 (Київ) — ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ)

Перше коло 0:0.

МРІЯ (Гостомель) — ПАРТИЗАН (Кодра)

Перше коло 1:0 (Щуров).

Топовий матч на весняному марші прийме стадіон ФК «Лівий берег» у Гнідині.

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівки) — ФК ЛІСНЕ

Перше коло 1:4 (О.Рокицький — Василюк, Ткаченко, Шалон, Литвишко).

ЮКСА-2 (Тарасівка) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)

Перше коло 0:4 (Байдалук, Коба, Набільський, Горбатюк — у свої ворота).

ШТУРМ (Іванків) — ДЕНГОФФ (Денихівка)

Перше коло 0:0.

БІЛГОРОД (Білогородка) — КОМАНДА БМТГ-ЗМІНА (Біла Церква)

Перше коло 0:1 (Ординський).

ПОЛІССЯ (Ставки) — КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)

Перше коло 1:1 (Заяць — Куцан).

ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ) — МРІЯ (Гостомель)

Перше коло 1:2 (Маніленко — Хапісов, Данковський).

Лідер на гостинах у непоступливої «Мрії».

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)

Перше коло 3:0 (Чепіног, у свої ворота, Мельничук, Мірцхулава, у свої ворота).

ДЕНГОФФ (Денихівка) — ЮКСА-2 (Тарасівка)

Перше коло 6:1 (Мачуленко-2, Бровко, Дарда, Зуєвич, Миколайчук — Мукшименко).

ШТУРМ (Іванків) — КОМАНДА БМТГ-ЗМІНА (Біла Церква)

Перше коло 2:1 (Шевчук, Рубльов — Степанюк).

КДЮСШ НІКА-U19 (Київ) — БІЛГОРОД (Білогородка)

Перше коло 1:0 (Андрухів).

МРІЯ (Гостомель) — ПОЛІССЯ (Ставки)

Перше коло 0:1 (Лига).

ПАРТИЗАН (Кодра) — ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ)

Перше коло 2:1 (Рафальський, Костенко — Мартиченко).

«Лісне» та «Сокіл» у центрі загальної уваги.

ФК ЛІСНЕ — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)

Перше коло 2:0 (Коваленко, Ткаченко).

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — ДЕНГОФФ (Денихівка)

Перше коло 0:7 (Листопад, Мачуленко, Гребенюк, Дарда, Купрій, Марійко, Рогульчик).

ЮКСА-2 (Тарасівка) — КОМАНДА БМТГ-ЗМІНА (Біла Церква)

Перше коло 0:5 (Морозюк-2, Ординський, Кацалап, Білоцерківець).

ШТУРМ (Іванків) — КДЮСШ-НІКА-U19 (Київ)

Перше коло 2:0 (Старгородський-2).

БІЛГОРОД (Білогородка) — МРІЯ (Гостомель)

Перше коло 2:2 (Піддубняк, Федоренко — Жавко, Бондаренко).

ПОЛІССЯ (Ставки) — ПАРТИЗАН (Кодра)

Перше коло 4:0 (Максимець-2, Варяник, Чорномаз).

Основний матч ігрового дня відбудеться в Денихівці.

ДЕНГОФФ (Денихівка) — ФК ЛІСНЕ

Перше коло 2:2 (Мачуленко, Марійко — Здебський, Самбурський).

КОМАНДА БМТГ-ЗМІНА (Біла Церква) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)

Перше коло 2:2 (Шепа, Ординський — Костенко, Степаненко).

ПАРТИЗАН (Кодра) — БІЛГОРОД (Білогородка)

Перше коло 1:0 (Долженко).

ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ) — ПОЛІССЯ (Ставки)

Перше коло 0:2 (Сікорський, Тимко).

УВАГА! Про дати проведення матчів МРІЯ (Гостомель) — ШТУРМ (Іванків) і НІКА (Київ) — ЮКСА-2 (Тарасівка), котрі відкладено з передбачених регламентом причин, буде повідомлено додатково.

Центральний матч ігрового дня відбудеться в Михайлівці-Рубежівці.

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДЕНГОФФ (Денихівка)

Перше коло 0:1 (Дарда).

ФК ЛІСНЕ — КОМАНДА БМТГ-ЗМІНА (Біла Церква)

Перше коло 3:0 (Вовченко, Литвишко, Самбурський).

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)

Перше коло 2:4 (Широкоступ, Костенко — Андрухів-2, Пилипчук, Фінченко).

МРІЯ (Гостомель) — ЮКСА-2 (Тарасівка)

Перше коло 8:0 (Воротинцев-2, Маркітан, Бондаренко, Коваленко, Жавко, Данковський, Волошин).

ШТУРМ (Іванків) — ПАРТИЗАН (Кодра)

Перше коло 3:1 (Старгородський, Любко, Лисенко — Приходько).

БІЛГОРОД (Білогородка) — ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ)

Перше коло 2:0 (Сіренко, Кузьменко).

Центральний матч ігрового дня зведе в очному протистоянні пристоличне «Лісне» та київських юніорів.

КОМАНДА БМТГ-ЗМІНА (Біла Церква) – СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)  

Перше коло 0:0.

КДЮСШ НІКА-U19 (Київ) – ФК ЛІСНЕ

Перше коло 0:2 (Здебський, Нечай).

МРІЯ (Гостомель) – ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)

Перше коло 1:0 (Маркітан).

ПАРТИЗАН (Кодра) – ЮКСА-2 (Тарасівка)

Перше коло 5:1 (Хоменко-2, Долженко, Рафальський, Трушенко — Балаченко).

ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ) – ШТУРМ (Іванків)

Перше коло 0:1 (Старгородський).

ПОЛІССЯ (Ставки) – БІЛГОРОД (Білогородка)

Перше коло 5:0 (Максимець, Варяник, Сікорський, П.Савчук, Тимко).

«Штурм» проти «Полісся» — основний матч ігрового дня й один з центральних у другому колі.

ДЕНГОФФ (Денихівка) — КОМАНДА БМТГ-«ЗМІНА» (Біла Церква)

13 квітня, субота, 14:00. Денихівка, стадіон «Денихівка Арена».

Перше коло 1:2 (Мачуленко — Степанюк, Кацалап).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) – КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)

13 квітня, субота, 14:00. Київ, стадіон «Арена КНУБА».

Перше коло 3:1 (Ємельянов, Мельничук, Шевчук — Мельник).

ФК ЛІСНЕ – МРІЯ (Гостомель)

13 квітня, субота, 15:00. Бузова, стадіон «Бузова Арена».

Перше коло 2:2 (Ткаченко, Вовченко — Маркітан, Куянов).

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) – ПАРТИЗАН (Кодра)  

13 квітня, субота, 13:00. Миронівка, стадіон «Колос».

Перше коло 2:3 (Карпенко, Сташевський — Рафальський-2, Трушенко).

ЮКСА-2 (Тарасівка) – ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ)

13 квітня, субота, 14:45. Вишневе, стадіон «Центральний».

Перше коло 2:4 (Вознесенський, у свої ворота, Биков — Савега, Вілейший, Дудар, Чижиков).

ШТУРМ (Іванків) – ПОЛІССЯ (Ставки)

13 квітня, субота, 17:00. Гнідин, стадіон ФК «Лівий берег».

Перше коло 2:3 (Хруль, Старгородський — Масальов, Сікорський, О.Савчук).

«Штурм» повертається — рестарт іванківців. 

ДЕНГОФФ (Денихівка) – КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)

6 квітня, субота, 19:00. Київ, стадіон «Русанівець».

Перше коло 5:1 (Дарда, Шапоренко, Мачуленко, Таран, Марійко — Пилипчук).

МРІЯ (Гостомель) – СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)

6 квітня, субота, 12:00. Гнідин, стадіон «Лівий берег», дальнє поле.

Перше коло 1:1 (Куянов — Набільський).

ПАРТИЗАН (Кодра) – ФК ЛІСНЕ

6 квітня, субота, 14:00. Кодра, стадіон «Партизан Арена».

Перше коло 1:3 (Долженко — Здебський, Яковенко, Коваленко).

ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ) – ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)

6 квітня, субота, 14:00. Київ, вул. Озерна, 2А, СШ № 256.

Перше коло 4:1 (Дудар, Мартиченко, Міненок, Коновалов — Бугаєнко).

ПОЛІССЯ (Ставки) – ЮКСА-2 (Тарасівка)

6 квітня, субота, 14:00. Київ, стадіон «Арена КНУБА».

Перше коло 15:0 (Тимко-6, П.Савчук, Панфілов — по 2, Максимець, Варяник, Бернацький, Мельниченко, Коровіков).

БІЛГОРОД (Білогородка) – ШТУРМ (Іванків)

6 квітня, субота, 17:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський».

Перше коло 0:6 (Лисенко, Любко, Осадчий, Морозенко, Породько, Нестеренко).

Завтра мають поновитись обласні вищолігові перегони.

ЮКСА-2 (Тарасівка)  БІЛГОРОД (Білогородка)

30 березня, субота, 17:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський».

Перше коло 0:8 (Бойко-4, Юрченко, Левенець, Горбаток, Думанський)

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — ПОЛІССЯ (Ставки)

30 березня, субота, 12:00. Миронівка, стадіон «Колос».

Перше коло 0:7 (Варяник, Балацький, Чорномаз, Панфілов, Тимко, П.Савчук, Шевченко).

ФК ЛІСНЕ – ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ)

30 березня, субота, 15:00. Бузова, стадіон «Бузова Арена».

Перше коло 3:1 (Лоюк-2, Ткаченко — Дяченко).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) – ПАРТИЗАН (Кодра)

30 березня, субота, 14:00. Київ, стадіон «Арена КНУБА».

Перше коло 1:0 (Ільченко).

ДЕНГОФФ (Денихівка) – МРІЯ (Гостомель)

30 березня, субота, 15:30. Київ, стадіон «Русанівець».

Перше коло 3:1 (Гребенюк, Мачуленко, Марійко — Кордюк).

ЗМІНА (Біла Церква)  КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)

30 березня, субота, 14:00. Біла Церква, стадіон «Зміна».

Перше коло 1:3 (Кацалап — Карцев, Пилипчук, Гільченко).

П’ятий ігровий день на регулярному марші.

КОЛОС-U17 (Ковалівка) — ФК ЛІСНЕ

Софіївська Борщагівка, НТБ ФК «Колос», 10:30

ШАХТАР-юнаки (Донецьк) — ПОЛІССЯ (Ставки)

Щасливе, манеж, 14:00

ДЕНГОФФ (Денихівка) — БІЛГОРОД (Білогородка)

Київ, стадіон «Арена КНУБА», 15:00

Матч за шість очок у Шпитьках.

ЮКСА-2 (Тарасівка) — ШТУРМ (Іванків)

18 листопада, субота, 16:00. Київ, стадіон КДЮСШ-15.

Вищолігові взаємини не зустрічалися.

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — БІЛГОРОД (Білогородка)

18 листопада, субота, 12:00. Миронівка, стадіон «Колос».

Вищолігові взаємини 2: 0-0-2, 1-9.

ФК ЛІСНЕ — ПОЛІССЯ (Ставки)

18 листопада, субота, 14:00. Шпитьки, стадіон «Колос».

Вищолігові взаємини не зустрічалися.

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ЗМІНА-ОБОЛОНЬ (Київ)

18 листопада, субота, 10:00. Київ, стадіон КНУБА.

Вищолігові взаємини не зустрічалися.

ДЕНГОФФ (Денихівка) — ПАРТИЗАН (Кодра)

18 листопада, субота, 14:00. Київ, стадіон КНУБА.

Вищолігові взаємини 2: 1-0-1, 3-2.

ЗМІНА (Біла Церква) — МРІЯ (Гостомель)

18 листопада, субота, 13:00. Біла Церква, стадіон «Зміна».

Вищолігові взаємини не зустрічалися.