Позначка: Анонс туру
«Дружба» та «Штурм» у статусі господаря, «Денгофф» і «Полісся» вирушать на гостини.
ШТУРМ (Іванків) — СК ГАТНЕ
20 травня, субота, 11:00. Віта-Литовська, НТБ ФК «Динамо», поле №7
Перше коло 6:0 (Старгородський, Волков-2, Рубльов-2, Березка)
БАВАРІЯ (Кожанка) — ДЕНГОФФ (Денихівка)
20 травня, субота, 17:00. Київ, стадіон «Темп»
Перше коло 3:3 (Грищенко, Тимко-2 — Рогульчик, Малєй, Дацюк)
ДРУЖБА (Мирівка) — ПАРТИЗАН (Кодра)
20 травня, субота, 11:00. Кагарлик, стадіон «Колос»
Перше коло 3:0 (Мачуленко, Головко, Доронін)
КДЮСШ НІКА-U19 (Київ) — ПОЛІССЯ (Ставки)
21 травня, неділя, 11:00. Київ, стадіон ЦСКА
Перше коло 0:5 (Лига, П.Савчук, Максимець, Панфілов-2)
СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)
20 травня, субота, 12:00. Шпитьки, стадіон «Колос»
Перше коло 1:2 (Валага — Кацалап, Сташевський)
БІЛГОРОД (Білогородка) — АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ)
20 травня, субота, 17:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський»
Перше коло 3:2 (Безпалий, Нагорний, Шульга — Наз.Левченко, Гупаленко)
Міжусобиці кандидатів у медалісти в Денихівці та Ставках.
СК ГАТНЕ – БІЛГОРОД (Білогородка)
13 травня, субота, 14:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський»
АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ) – СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)
13 травня, субота, 14:15. Київ, стадіон КНУБА
ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) – КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)
13 травня, субота, 12:00. Київ, стадіон ЦСКА
ПОЛІССЯ (Ставки) – ДРУЖБА (Мирівка)
13 травня, субота, 14:00. Ставки Житомирської області, стадіон «Ставки Арена»
ПАРТИЗАН (Кодра) – БАВАРІЯ (Кожанка)
13 травня, субота, 14:00. Кодра, стадіон «Партизан Арена»
ДЕНГОФФ (Денихівка) – ШТУРМ (Іванків)
13 травня, субота, 14:00. Денихівка, стадіон «Денихівка Арена»
Поліщуки на гостинах у колишнього тренера, пристолична міжусобиця в Михайлівці-Рубежівці.
ДЕНГОФФ (Денихівка) — СК ГАТНЕ
6 травня, субота, 15:00. Денихівка, «Денихівка Арена»
Перше коло 4:1 (Рогульчик, Ключик, Малєй, Дацюк — Галкін)
КДЮСШ НІКА-U19 (Київ) — АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ)
6 травня, субота, 16:00. Київ, стадіон ЦСКА
Перше коло 0:2 (Наз.Левченко, Венгер)
СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — БІЛГОРОД (Білогородка)
6 травня, субота, 12:00. Михайлівка-Рубежівка, стадіон «Шкільний»
Перше коло 0:2 (П.Нагорний, Литвин)
ДРУЖБА (Мирівка) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)
6 травня, субота, 11:00. Київ, стадіон «Урбан Спорт Сіті-Арсенал»
Перше коло 2:0 (Недоля, Грищенко)
БАВАРІЯ (Кожанка) — ПОЛІССЯ (Ставки)
6 травня, субота, 16:30. Вишневе, Центральний стадіон
Перше коло 4:0 (Левенець, Коровіков, Тимко, Долгоп’ятов)
ШТУРМ (Іванків) — ПАРТИЗАН (Кодра)
6 травня, субота, 10:00. Конча-Заспа, поле №7
Перше коло 4:0 (Сікорський, Купрій-2, Шевчук)
Медальні розбірки та пристолична міжусобиця в Софіївській Борщагівці.
- СК ГАТНЕ — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)
29 квітня, субота, 17:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський»
Перше коло 0:2 (Пластун, Пустовіт)
- БІЛГОРОД (Білогородка) — КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)
29 квітня, субота, 18:00. Вишневе, Центральний стадіон
Перше коло 0:0
- АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ) — ДРУЖБА (Мирівка)
29 квітня, субота, 14:00. Київ, стадіон КНУБА
Перше коло 0:3 (Мачуленко-2, Недоля)
- ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — БАВАРІЯ (Кожанка)
29 квітня, субота, 14:00. Миронівка, стадіон «Колос»
Перше коло 3:3 (Ординський, Кацалап-2 — Долгоп’ятов, Іващик, Чапала)
- ПОЛІССЯ (Ставки) — ШТУРМ (Іванків)
29 квітня, субота, 14:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський»
Перше коло 1:0 (Максимець)
- ПАРТИЗАН (Кодра) — ДЕНГОФФ (Денихівка)
29 квітня, субота, 14:00. Кодра, стадіон «Партизан Арена»
Перше коло 2:1 (Сичевський, Нумбі — Рогульчик)
Фаворити прийматимуть аутсайдерів, битва за третє місце на Тетіївщині.
ПАРТИЗАН (Кодра) – СК ГАТНЕ
15 квітня, субота, 14:00. Кодра, стадіон «Партизан Арена».
Перше коло 1:2 (Кулакевич — Щериця, Самбурський).
БАВАРІЯ (Кожанка) — АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ)
15 квітня, субота, 10:30. Вишневе, Центральний стадіон.
Перше коло 1:3 (Левенець — Наз.Левченко, Марченко, Доніч).
ДРУЖБА (Мирівка) — БІЛГОРОД (Білогородка)
15 квітня, субота, 10:00. Софіївська Борщагівка, НТБ ФК «Колос».
Перше коло 3:0 (Головко, К.Козлов, Мачуленко).
КДЮСШ НІКА-U19 (Київ) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)
15 квітня, субота, 15:30. Київ, вул.Озерна, Шкільний стадіон.
Перше коло 1:2 (Кулакевич — Щериця, Самбурський).
ШТУРМ (Іванків) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)
15 квітня, субота, 14:00. Конча-Заспа, поле №7.
Перше коло 5:0 (Димнич, Сікорський-2, Волков, Рубльов).
ДЕНГОФФ (Денихівка) — ПОЛІССЯ (Ставки)
15 квітня, субота, 14:00. Денихівка, стадіон «Денихівка Арена».
Перше коло 2:1 (Гребенюк, Марійко — Чорномаз).
Лідер на гостинах у «Сокола», його переслідувач атестуватиме зміну гармашів.
СК ГАТНЕ — КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)
8 квітня, субота, 17:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський»
Перше коло 5:0 (Костенко-2, Галкін, Щериця, Денисов)
СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДРУЖБА (Мирівка)
8 квітня, субота, 15:30. Вишневе, стадіон «Центральний»
Перше коло 1:3 (Васильєв — К.Козлов-2, Листопад)
БІЛГОРОД (Білогородка) — БАВАРІЯ (Кожанка)
8 квітня, субота, 12:00. Вишневе, стадіон «Центральний»
Перше коло 0:1 (Тимко)
АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ) — ШТУРМ (Іванків)
8 квітня, субота, 14:00. Київ, стадіон КНУБА
Перше коло 0:3 (Нестеренко, Старгородський, Сікорський)
ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — ДЕНГОФФ (Денихівка)
8 квітня, субота, 15:00. Миронівка, стадіон «Колос»
Перше коло 3:5 (Кацалап-2, Ординський — Малєй, Ключик, Марійко, Гребенюк, Дацюк)
ПОЛІССЯ (Ставки) — ПАРТИЗАН (Кодра)
8 квітня, субота, 14:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський»
Перше коло 2:1 (Максимець-2 — Паригін)
Весняна чемпіонатна прем’єра розтягнеться на два дні.
ПОЛІССЯ (Ставки) — СК ГАТНЕ
1 квітня, субота, 14:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський».
Перше коло 5:1 (Максимець, Пічугін, Болокан, Нечай, Заяць — Остролуцький).
ДЕНГОФФ (Денихівка) — АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ)
1 квітня, субота, 9:00. Київ, стадіон КНУБА.
Перше коло 4:1 (Гребенюк, Малєй, Шапоренко, Марійко — Венгер)
ШТУРМ (Іванків) — БІЛГОРОД (Білогородка)
1 квітня, субота, 14:30. Конча-Заспа, поле №7.
Перше коло 4:0 (Сікорський-4).
БАВАРІЯ (Кожанка) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)
1 квітня, субота, 14:00. Вишневе, Центральний стадіон.
Перше коло 1:1 (Долгоп’ятов — Ємельянов).
ДРУЖБА (Мирівка) — КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)
2 квітня, неділя, 10:00. Київ, стадіон «Урбан Спорт Сіті-Арсенал».
Перше коло 5:2 (Мачуленко, К.Козлов, Кабанюк, Єсаулов, Головко — Гільченко, Матвіїв).
ПАРТИЗАН (Кодра) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)
1 квітня, субота, 13:00. Київ, стадіон «Урбан Спорт Сіті-Арсенал».
Перше коло 1:1 (Сапоненко — Кацалап).
Завершальні матчі групового раунду пройдуть в двох групах.
27 січня, п’ятниця
Група «А»
Збірна ВАФП — АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ)
Бузова, стадіон «Бузова Арена», 10:30.
ШАХТАР-U18 (Донецьк) — ДРУЖБА (Мирівка)
Бузова, стадіон «Бузова Арена», 13:30.
Група «Б»
ПОЛІССЯ (Ставки) — ЦСКА (Київ)
Київ, стадіон «Урбан Спорт Сіті-Арсенал», 10:30.
ШТУРМ (Іванків) — ДЕНГОФФ (Денихівка)
Віта-Литовська, манеж, 12:30.
Завтра відбудуться відкладені раніше календарні матчі.
СК ГАТНЕ — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)
26 листопада, субота, 14:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський».
АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ) — ПОЛІССЯ (Ставки)
26 листопада, субота, 14:30. Київ, вулиця Озерна, 2А, стадіон школи №256.
БІЛГОРОД (Білогородка) — ПАРТИЗАН (Кодра)
27 листопада, неділя, 10:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський».
СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДЕНГОФФ (Денихівка)
26 листопада, субота, 10:30. Вишневе, Центральний стадіон.
КДЮСШ НІКА-U19 (Київ) — ШТУРМ (Іванків)
26 листопада, субота, 10:00. Київ, стадіон ФК «Лівий Берег».
ДРУЖБА (Мирівка) — БАВАРІЯ (Святопетрівське)
27 листопада, неділя, 14:30. Київ, стадіон ФК «Лівий Берег».
Основні фаворити вищолігових перегонів зіграють на виїзді.
СК ГАТНЕ — ДРУЖБА (Мирівка)
19 листопада, субота, 14:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський».
Перше коло 0:4 (Порохня-3, Кабанюк).
КДЮСШ НІКА-U19 (Київ) — БАВАРІЯ (Святопетрівське)
19 листопада, субота, 10:00. Київ, стадіон Вигурівщина.
Перше коло 0:4 (Коваль-3, Іващик).
СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ШТУРМ (Іванків)
19 листопада, субота, 12:00. Бузова, стадіон «Бузова Арена».
Перше коло 0:3 (Сікорський, Старгородський, Счастливцев).
БІЛГОРОД (Білогородка) — ДЕНГОФФ (Денихівка)
19 листопада, субота, 13:30. Київ, Героїв Дніпра, 10б, стадіон школи 194.
Перше коло 0:3 (Шапоренко, Рогульчик, Самойленко).
АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ) — ПАРТИЗАН (Кодра)
19 листопада, субота, 11:00. Шпитьки, стадіон «Колос».
Перше коло 2:1 (Венгер, Марченко — Литвинов, у свої ворота).
ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — ПОЛІССЯ (Ставки)
19 листопада, субота, 13:00. Миронівка, стадіон «Колос».
Перше коло 0:4 (Нечай, Болокан, Панфілов, Заєць).
Особливий інтерес у вищоліговому циклі викликають матчі в Денихівці та Софіївській Борщагівці.
ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — СК ГАТНЕ
12 листопада, субота, 13:00. Миронівка, стадіон «Колос».
Перше коло відкладений раніше матч призначено на 26 листопада.
ПОЛІССЯ (Ставки) — АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ)
12 листопада, субота, 14:00. Київ, вул.Озерна, 2а, СШ №256.
Перше коло відкладений раніше матч призначено на 26 листопада.
ПАРТИЗАН (Кодра) — БІЛГОРОД (Білогородка)
12 листопада, субота, 12:00. Кодра, стадіон «Партизан Арена».
Перше коло відкладений раніше матч призначено на 26 листопада.
ДЕНГОФФ (Денихівка) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)
12 листопада, субота, 13:00. Денихівка, стадіон «Денихівка Арена».
Перше коло відкладений раніше матч призначено на 26 листопада.
ШТУРМ (Іванків) — КДЮСШ НІКА-U19 (Київ)
12 листопада, субота, 14:30. Київ, стадіон ФК «Лівий Берег».
Перше коло відкладений раніше матч призначено на 26 листопада.
БАВАРІЯ (Святопетрівське) — ДРУЖБА (Мирівка)
12 листопада, субота, 14:00. Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський».
Перше коло відкладений раніше матч призначено на 26 листопада.
Завтра має стартувати друге коло Відкритого Чемпіонату Київської області 2022/2023 років.
СК ГАТНЕ — БАВАРІЯ (Святопетрівське)
Софіївська Борщагівка, СКК «Софіївський», 14:00.
Перше коло 2:1 (Щериця-2 — Тимко).
АРСЕНАЛ-КИЇВ — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка)
Щасливе, НТБ, 14:00.
Перше коло 2:0 (Венгер, Литвинов).
БІЛГОРОД (Білогородка) — ПОЛІССЯ (Ставки)
Білогородка, стадіон «Колос», 11:00.
Перше коло 0:2 (Лига, Нечай).
СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ПАРТИЗАН (Кодра)
Михайлівка-Рубежівка, стадіон «Шкільний», 12:00.
Перше коло 3:2 (Студінікін, Нагорний, Пластун — Шалон, Кулакевич).
КДЮСШ НІКА-U19 (Київ) — ДЕНГОФФ (Денихівка)
Київ, стадіон ЦСКА, 12:00.
Перше коло 0:4 (Третяк-3, Марійко).
ДРУЖБА (Мирівка) — ШТУРМ (Іванків)
Кагарлик, стадіон «Колос», 12:30.
Перше коло 0:2 (Сікорський, Березка).
Чемпіонатний ювілей відзначив один з найавторитетніших арбітрів Київського об’єднання асоціацій народної гри.
36-річний Олександр Титов є вихованцем донецького футболу. На Київщину він перебрався після початку російсько-української війни. Починаючи з 2018 року, Титов проводить офіційні матчі обласного рангу в столичному регіоні. Нинішній вищоліговий сезон уже п’ятий поспіль для визнаного в Україні арбітра. А топовий матч «Штурм» — «Дружба» став для нього знаковим — уже п’ятдесятим у Чемпіонаті Київщини.
Офіційна вищолігова прем’єра Олександра Титова датована 21 квітня 2018 року. Саме тоді він відпрацював у Ірпені важливий календарний поєдинок «Джуніорс» — «Патріот». Особистий рекорд арбітра становить 14 чемпіонатних матчів минулорічного зразка.
Аматори з Денихівки встановили нове клубне досягнення.
Олександр Собкович і його підопічні розгромили на своєму полі столичних юніорів з «Ніки» — 4:0. Ця перемога, по-перше, виявилася п’ятою поспіль у цьогорічних вищолігових перегонах. Узагальнений сумарний результат — 18:5. А по-друге, суботній успіх став уже п’ятдесят п’ятим чемпіонатним виграшем у змагальних циклах. Для цього «Денгоффу» довелося зіграти 104 календарні матчі. Цікаво, що найперший суботній гол Сергія Третяка виявився ще й ювілейним — сто п’ятдесятим для денихівських аматорів у домашніх зустрічах.
Нагадаю, що «Денгофф» є другим за турнірним стажем — після «Сокола» з Михайлівки-Рубежівки — учасником обласного чемпіонату. Сільська команда з Тетіївщини виступає в обласній Вищій лізі вже п’ятий сезон з 2018 року.
Колишній збірник України переписує літописні реєстри Київщини футбольної на свій лад.
36-річний Сергій Погорілий установив новий рекорд голкіперської надійності у Відкритому Чемпіонаті Київщини зразка 2022/2023 років. Страж воріт іванківського «Штурму» найпершим у сезоні відіграв уже п’ять календарних зустрічей поспіль без пропущених м’ячів. А сумарна кількість так званих сухих ігрових хвилин популярного футболіста досягла вражаючої цифри 491.
Нагадаю, що й попередній чемпіонатний рекорд належав також Сергієві — 409 хвилин і чотири матчі підряд він відіграв на нуль безпосередньо на старті вищолігового циклу.
Для порівняння, Максим Татаренко, один з основних конкурентів рекордсмена, зберігав пост номер один «Дружби» цілісним упродовж 234 ігрових хвилин підряд.