Індивідуальні нагороди, освячені безсмертними іменами славних попередників, герої турнірного сезону отримують дванадцятий рік поспіль.

Приз імені Валерія САМОХІНА (найкращому воротареві)

2021 рік          Микита РОМАНОВ (Дружба)

Дмитро Бесп’ятчук 2010, 2011, 2012, Антон Мусієнко 2013, Євген Копил 2014, Микола Литовка  2015, Богдан Іщенко  2016,  Андрій Товт 2017,  Василь Скибенко 2018, Ігор Рум’янцев 2019, Максим Татаренко 2020.

Приз Віктора ТАРАСЮКА (найкращому захисникові)

2021 рік          Анатолій ТАРАН (Нива)

Сергій Черній 2010,  Олександр Пустовіт 2011, Андрій Білоцерківець 2012, Євген Паламарчук 2013, Андрій Семенко 2014, Сергій Пономаренко 2015, Євген Чуприна 2016, Володимир Верхов 2017,  Валентин Корешков 2018, Віталій Ємельянов 2019,  Олексій Ремезовський 2020.

Приз Анатолія ДЕМЧЕНКА (найкращому напівоборонцеві)

2021 рік          Тимофій ЛИСТОПАД (Дружба)

Ярослав Вишняк 2010,  Вадим Костяний 2011, Василь Бляхарський 2012,  Олександр Поздєєв 2013,  Роман Баранович  2014,  Денис Маринчук 2015,  Петро Кондратюк 2016, Володимир Бондаренко 2017, Артур Купрій 2018, 2019, Сергій Шевчук 2020.

Приз Віктора ХЛУСА (найкращому нападникові)

2021 рік          Сергій ТРЕТЯК (Денгофф)

Сергій Третяк 2010, 2015, 2019,  Володимир Богданов 2011,  Василь Коропецький  2012, 2013, 2014, Олег Лига 2016,  Євген Воробей 2017, Іван Сомов 2018,  Андрій Зозуля 2020.

Приз Віктора ПОБІГАЄВА (князеві стрільців)

2021 рік          Іван СОМОВ (Нива)

Вячеслав Єфіменко 2011, Олександр Петрук 2012, Олександр Антоненко 2013,

Олександр Бондаренко 2014,  Сергій Зелді 2015,  Євген Воробей 2016, Петро Кондратюк 2017,  Дмитро Возний і Сергій Долженко 2018,  Артем Грищенко 2019, Артур Марійко 2020.

Приз імені Миколи ВАСИЛЬЄВА (найкращому гравцеві)

2021 рік          Євген МИКОЛАЮК (Нива)                      

Юрій Турчин 2010, Олександр Петрук 2011, Сергій Козир 2012, Сергій Зуєвич 2013,  Олександр Поздєєв 2014,  Євген Паламарчук  2015,  Денис Маринчук 2016, Петро Кондратюк 2017, Сергій Панфілов 2018, Артем Грищенко 2019,  Дмитро Романенко  2020.

Приз імені Віктора ЖИЛІНА (найкращому тренерові)

2021 рік          Сергій КАРПЕНКО (Нива)

Віктор Удалов 2010, Максим Штаєр 2011, Олександр Ігнатьєв 2012, 2013, 2015, Руслан Костишин 2014, Олег Самченко 2016, 2019, Сергій Карпенко 2017, 2018, Олександр Бабор 2020.

Почався другий десяток років у літописі найпрестижніших індивідуальних нагород аматорського футболу на Київщині.

Приз імені Валерія САМОХІНА (найкращому воротареві)

2020 рік         Максим ТАТАРЕНКО (Кудрівка Ірпінь)

Дмитро Бесп’ятчук 2010, 2011, 2012, Антон Мусієнко 2013, Євген Копил  2014,  Микола Литовка  2015, Богдан Іщенко 2016,  Андрій Товт 2017,  Василь Скибенко 2018, Ігор Рум’янцев 2019. 

Приз Віктора ТАРАСЮКА (найкращому захисникові)

2020 рік          Олексій РЕМЕЗОВСЬКИЙ (Джуніорс Шпитьки)

Сергій Черній 2010, Олександр Пустовіт 2011, Андрій Білоцерківець 2012, Євген Паламарчук 2013, Андрій Семенко 2014, Сергій Пономаренко 2015, Євген Чуприна 2016,  Володимир Верхов 2017, Валентин Корешков 2018, Віталій Ємельянов 2019.

Приз Анатолія ДЕМЧЕНКА (найкращому напівоборонцеві)

2020 рік          Сергій ШЕВЧУК (Джуніорс Шпитьки)

Ярослав Вишняк 2010, Вадим Костяний 2011, Василь Бляхарський 2012,  Олександр Поздєєв 2013, Роман Баранович  2014,  Денис Маринчук  2015,  Петро Кондратюк  2016, Володимир Бондаренко 2017, Артур Купрій 2018, 2019.

Приз Віктора ХЛУСА (найкращому нападникові)

2020 рік          Андрій ЗОЗУЛЯ (Колос Пустоварівка)

Сергій Третяк 2010, 2015, 2019,  Володимир Богданов 2011,  Василь Коропецький  2012, 2013, 2014, Олег Лига 2016,  Євген Воробей 2017, Іван Сомов 2018.

Приз Віктора ПОБІГАЄВА (князеві стрільців)

2020 рік          Артур МАРІЙКО (Денгофф Денихівка)  

В’ячеслав Єфіменко 2011, Олександр Петрук 2012, Олександр Антоненко 2013,

Олександр Бондаренко 2014, Сергій Зелді 2015,  Євген Воробей 2016, Петро Кондратюк 2017,  Дмитро Возний і Сергій Долженко 2018,  Артем Грищенко 2019.

Приз імені Миколи ВАСИЛЬЄВА (найкращому гравцеві)

2020 рік          Дмитро РОМАНЕНКО (Кудрівка Ірпінь)            

Юрій Турчин 2010,  Олександр Петрук 2011,  Сергій Козир  2012,  Сергій Зуєвич 2013,  Олександр Поздєєв 2014, Євген Паламарчук  2015, Денис Маринчук 2016, Петро Кондратюк 2017, Сергій Панфілов 2018, Артем Грищенко 2019.

Приз імені Віктора ЖИЛІНА (найкращому тренерові)

2020 рік          Олександр БАБОР (Кудрівка Ірпінь)

Віктор Удалов 2010,  Максим Штаєр 2011, Олександр Ігнатьєв 2012, 2013, 2015, Олег Самченко 2016, 2019,  Сергій Карпенко 2017, 2018.