Позначка: Кубок розвитку

До фіналу не пробились, але враження справили.
Представницька збірна столичного регіону, сформована з юних вихованок ковалівського «Колоса» та славутицького «Олімпу», взяла участь у другому раунді національного турніру «Кубок розвитку-2026» серед футбольних колективів, укомплектованих дівчатками віком до одинадцяти років.
Змагання, що проходили під егідою Української асоціації футболу, організували та провели в історичному місті Звягель Житомирська обласна асоціація, Звягельська міська рада і місцева ДЮСШ імені В.П.Єрмакова, а безпосередню участь в яскравому дійстві взяли футболістки Києва, Київської, Донецької, Житомирської, Хмельницької та Чернігівської областей.
Наші землячки виявили характер і вишкіл і, хоча й не пробилися до фіналу, заслужили похвалу від організаторів і фахівців.


Змагалися юні футболістки.
Фінальний обласний етап Всеукраїнського турніру «Кубок розвитку-2026» відбувся за участю трьох провідних колективів. Офіційну перепустку до наступного раунду національних змагань виборювали «Колос» (Ковалівка)-«Олімп» (Славутич), а також КДЮСШ (Славутич) і ДЮСШ (Коцюбинське). Команди були сформовані з одинадцятирічних юнок.
Дівчата продемонстрували хорошу гру й жагу до перемоги, отримавши масу здорових емоцій та набувши змагального досвіду.
Перемогу здобули вихованки команди «Колос-Олімп». Вони й представлятимуть Київщину на всеукраїнському рівні.