Головна
Новини
КОАФ
Керівництво
Адміністрація
Виконавчий комітет
Постійні комітети
Колективні члени
Регіони
Команди
Стадіони
Нормативні документи
Історія
Змагання
Турніри
ДЮФ
Проекти
Spirit of soccer – Ukraine
УЄФА «Пілоти» GROW
Зіркові уроки футболу
Освітні програми
Жіночий футбол
Кіберфутбол
Галерея
Контакти
Зміна (Біла Церква)
Ліги / Турніри
Футзал U15 (група 4), Кубок, Вища ліга, Вища ліга 2004-05
Сезони
2020-2021, 2021-2022, 2023-2024, 2023-2024
Господарі
Біла Церква Стадіон Зміна
Дата
Господарі
Результати
Гості
Час
Стадіон
2024-06-15 00:00:00
15.06.2024
Мрія (Гостомель)
-
Зміна (Біла Церква)
00:00:00
00:00
N/A
2024-06-08 00:00:00
08.06.2024
Зміна (Біла Церква)
-
Партизан (Кодра)
00:00:00
00:00
N/A
2024-06-01 00:00:00
01.06.2024
Зміна-Оболонь (Київ)
-
Зміна (Біла Церква)
00:00:00
00:00
N/A
2024-05-25 00:00:00
25.05.2024
Зміна (Біла Церква)
-
Полісся (Ставки)
00:00:00
00:00
N/A
2024-05-18 00:00:00
18.05.2024
СК Білгород
-
Зміна (Біла Церква)
00:00:00
00:00
N/A
2024-05-11 00:00:00
11.05.2024
Зміна (Біла Церква)
-
Штурм (Іванків)
00:00:00
00:00
N/A
2024-05-04 00:00:00
04.05.2024
ЮКСА-2 (Тарасівка)
-
Зміна (Біла Церква)
00:00:00
00:00
N/A
2024-05-01 00:00:00
01.05.2024
Зміна (Біла Церква)
-
Зоря Миронівщини
00:00:00
00:00
N/A
2024-04-27 00:00:00
27.04.2024
ФК Лісне
-
Зміна (Біла Церква)
00:00:00
00:00
N/A
2024-04-20 12:30:00
20.04.2024
Зміна (Біла Церква)
-
Сокіл (Мих.-Рубежівка)
12:30:00
12:30
N/A
2024-04-13 14:00:00
13.04.2024
Денгофф (Денихівка)
3 - 1
Зміна (Біла Церква)
14:00:00
14:00
N/A
2024-03-30 14:00:00
30.03.2024
Зміна (Біла Церква)
1 - 2
Ніка-U19 (Київ)
14:00:00
14:00
N/A
2023-11-29 15:00:00
29.11.2023
Полісся (Ставки)
6 - 0
Зміна (Біла Церква)
15:00:00
15:00
N/A
2023-11-18 13:00:00
18.11.2023
Зміна (Біла Церква)
0 - 2
Мрія (Гостомель)
13:00:00
13:00
N/A
2023-11-11 13:00:00
11.11.2023
Партизан (Кодра)
1 - 0
Зміна (Біла Церква)
13:00:00
13:00
N/A
2023-11-04 14:00:00
04.11.2023
Зміна (Біла Церква)
2 - 1
Зміна-Оболонь (Київ)
14:00:00
14:00
N/A
2023-10-21 15:00:00
21.10.2023
Зміна (Біла Церква)
1 - 1
Полісся (Ставки)
15:00:00
15:00
N/A
2023-10-14 15:00:00
14.10.2023
Зміна (Біла Церква)
1 - 0
СК Білгород
15:00:00
15:00
N/A
2023-10-07 13:00:00
07.10.2023
Полісся (Ставки)
8 - 2
Зміна (Біла Церква)
13:00:00
13:00
N/A
2023-09-30 15:00:00
30.09.2023
Зміна (Біла Церква)
1 - 2
Штурм (Іванків)
15:00:00
15:00
N/A
2023-09-23 16:00:00
23.09.2023
Зміна (Біла Церква)
5 - 0
ЮКСА-2 (Тарасівка)
16:00:00
16:00
N/A
2023-09-20 15:30:00
20.09.2023
Ніка-U19 (Київ)
3 - 1
Зміна (Біла Церква)
15:30:00
15:30
N/A
2023-09-16 15:00:00
16.09.2023
Зоря Миронівщини
2 - 2
Зміна (Біла Церква)
15:00:00
15:00
N/A
2023-09-09 16:00:00
09.09.2023
Зміна (Біла Церква)
0 - 3
ФК Лісне
16:00:00
16:00
N/A
2023-09-02 11:00:00
02.09.2023
Сокіл (Мих.-Рубежівка)
0 - 0
Зміна (Біла Церква)
11:00:00
11:00
N/A
2023-08-26 17:00:00
26.08.2023
Зміна (Біла Церква)
2 - 1
Денгофф (Денихівка)
17:00:00
17:00
N/A