Чемпіонат Київщини-2023/2024. Матч-центр

ДатаМатчЧас / результатиТур
СК Білгород — ЮКСА-2 (Тарасівка)1
Полісся (Ставки) — Зоря Миронівщини1
Зміна-Оболонь (Київ) — ФК Лісне1
Партизан (Кодра) — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)1
Мрія (Гостомель) — Денгофф (Денихівка)1
Ніка-U19 (Київ) — Зміна (Біла Церква)1
Ніка-U19 (Київ) — Денгофф (Денихівка)2
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — Мрія (Гостомель)2
ФК Лісне — Партизан (Кодра)2
Зоря Миронівщини — Зміна-Оболонь (Київ)2
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Полісся (Ставки)2
Штурм (Іванків) — СК Білгород2
Зміна (Біла Церква) — Денгофф (Денихівка)3
Ніка-U19 (Київ) — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)3
Мрія (Гостомель) — ФК Лісне3
Партизан (Кодра) — Зоря Миронівщини3
Зміна-Оболонь (Київ) — ЮКСА-2 (Тарасівка)3
Полісся (Ставки) — Штурм (Іванків)3
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — Зміна (Біла Церква)4
ФК Лісне — Ніка-U19 (Київ)4
Зоря Миронівщини — Мрія (Гостомель)4
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Партизан (Кодра)4
Штурм (Іванків) — Зміна-Оболонь (Київ)4
СК Білгород — Полісся (Ставки)4
Денгофф (Денихівка) — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)5
Зміна (Біла Церква) — ФК Лісне5
Ніка-U19 (Київ) — Зоря Миронівщини5
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Мрія (Гостомель)5
Партизан (Кодра) — Штурм (Іванків)5
Зміна-Оболонь (Київ) — СК Білгород5
ФК Лісне — Денгофф (Денихівка)6
Зоря Миронівщини — Зміна (Біла Церква)6
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Ніка-U19 (Київ)6
Штурм (Іванків) — Мрія (Гостомель)6
СК Білгород — Партизан (Кодра)6
Полісся (Ставки) — Зміна-Оболонь (Київ)6
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — ФК Лісне7
Денгофф (Денихівка) — Зоря Миронівщини7
Зміна (Біла Церква) — ЮКСА-2 (Тарасівка)7
Ніка-U19 (Київ) — Штурм (Іванків)7
Мрія (Гостомель) — СК Білгород7
Партизан (Кодра) — Полісся (Ставки)7
Зоря Миронівщини — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)8
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Денгофф (Денихівка)8
Зміна (Біла Церква) — Штурм (Іванків)8
СК Білгород — Ніка-U19 (Київ)8
Полісся (Ставки) — Мрія (Гостомель)8
Зміна-Оболонь (Київ) — Партизан (Кодра)8
ФК Лісне — Зоря Миронівщини9
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — ЮКСА-2 (Тарасівка)9
Денгофф (Денихівка) — Штурм (Іванків)9
Зміна (Біла Церква) — СК Білгород9
Ніка-U19 (Київ) — Полісся (Ставки)9
Мрія (Гостомель) — Зміна-Оболонь (Київ)9
ЮКСА-2 (Тарасівка) — ФК Лісне10
Штурм (Іванків) — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)10
СК Білгород — Денгофф (Денихівка)10
Полісся (Ставки) — Зміна (Біла Церква)10
Зміна-Оболонь (Київ) — Ніка-U19 (Київ)10
Партизан (Кодра) — Мрія (Гостомель)10
Зоря Миронівщини — ЮКСА-2 (Тарасівка)11
ФК Лісне — Штурм (Іванків)11
Ніка-U19 (Київ) — Партизан (Кодра)11
Зміна (Біла Церква) — Зміна-Оболонь (Київ)11
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — СК Білгород11
Денгофф (Денихівка) — Полісся (Ставки)11
Мрія (Гостомель) — Ніка-U19 (Київ)12
Партизан (Кодра) — Зміна (Біла Церква)12
Зміна-Оболонь (Київ) — Денгофф (Денихівка)12
Полісся (Ставки) — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)12
СК Білгород — ФК Лісне12
Штурм (Іванків) — Зоря Миронівщини12
Зміна (Біла Церква) — Мрія (Гостомель)13
Денгофф (Денихівка) — Партизан (Кодра)13
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — Зміна-Оболонь (Київ)13
ФК Лісне — Полісся (Ставки)13
Зоря Миронівщини — СК Білгород13
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Штурм (Іванків)13
ЮКСА-2 (Тарасівка) — СК Білгород14
Зоря Миронівщини — Полісся (Ставки)14
ФК Лісне — Зміна-Оболонь (Київ)14
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — Партизан (Кодра)14
Денгофф (Денихівка) — Мрія (Гостомель)14
Зміна (Біла Церква) — Ніка-U19 (Київ)14
Денгофф (Денихівка) — Ніка-U19 (Київ)15
Мрія (Гостомель) — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)15
Партизан (Кодра) — ФК Лісне15
Зміна-Оболонь (Київ) — Зоря Миронівщини15
Полісся (Ставки) — ЮКСА-2 (Тарасівка)15
СК Білгород — Штурм (Іванків)15
Денгофф (Денихівка) — Зміна (Біла Церква)16
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — Ніка-U19 (Київ)16
ФК Лісне — Мрія (Гостомель)16
Зоря Миронівщини — Партизан (Кодра)16
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Зміна-Оболонь (Київ)16
Штурм (Іванків) — Полісся (Ставки)16
Зміна (Біла Церква) — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)17
Ніка-U19 (Київ) — ФК Лісне17
Мрія (Гостомель) — Зоря Миронівщини17
Партизан (Кодра) — ЮКСА-2 (Тарасівка)17
Зміна-Оболонь (Київ) — Штурм (Іванків)17
Полісся (Ставки) — СК Білгород17
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — Денгофф (Денихівка)18
ФК Лісне — Зміна (Біла Церква)18
Зоря Миронівщини — Ніка-U19 (Київ)18
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Мрія (Гостомель)18
Штурм (Іванків) — Партизан (Кодра)18
СК Білгород — Зміна-Оболонь (Київ)18
Денгофф (Денихівка) — ФК Лісне19
Зміна (Біла Церква) — Зоря Миронівщини19
Ніка-U19 (Київ) — ЮКСА-2 (Тарасівка)19
Мрія (Гостомель) — Штурм (Іванків)19
Партизан (Кодра) — СК Білгород19
Зміна-Оболонь (Київ) — Полісся (Ставки)19
ФК Лісне — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)20
Зоря Миронівщини — Денгофф (Денихівка)20
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Зміна (Біла Церква)20
Штурм (Іванків) — Ніка-U19 (Київ)20
СК Білгород — Мрія (Гостомель)20
Полісся (Ставки) — Партизан (Кодра)20
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — Зоря Миронівщини21
Денгофф (Денихівка) — ЮКСА-2 (Тарасівка)21
Штурм (Іванків) — Зміна (Біла Церква)21
Ніка-U19 (Київ) — СК Білгород21
Мрія (Гостомель) — Полісся (Ставки)21
Партизан (Кодра) — Зміна-Оболонь (Київ)21
Зоря Миронівщини — ФК Лісне22
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)22
Штурм (Іванків) — Денгофф (Денихівка)22
СК Білгород — Зміна (Біла Церква)22
Полісся (Ставки) — Ніка-U19 (Київ)22
Зміна-Оболонь (Київ) — Мрія (Гостомель)22
ФК Лісне — ЮКСА-2 (Тарасівка)23
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — Штурм (Іванків)23
Денгофф (Денихівка) — СК Білгород23
Зміна (Біла Церква) — Полісся (Ставки)23
Ніка-U19 (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ)23
Мрія (Гостомель) — Партизан (Кодра)23
ЮКСА-2 (Тарасівка) — Зоря Миронівщини24
Штурм (Іванків) — ФК Лісне24
СК Білгород — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)24
Полісся (Ставки) — Денгофф (Денихівка)24
Зміна-Оболонь (Київ) — Зміна (Біла Церква)24
Партизан (Кодра) — Ніка-U19 (Київ)24
Зоря Миронівщини — Штурм (Іванків)25
ФК Лісне — СК Білгород25
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — Полісся (Ставки)25
Денгофф (Денихівка) — Зміна-Оболонь (Київ)25
Зміна (Біла Церква) — Партизан (Кодра)25
Ніка-U19 (Київ) — Мрія (Гостомель)25
Штурм (Іванків) — ЮКСА-2 (Тарасівка)26
СК Білгород — Зоря Миронівщини26
Полісся (Ставки) — ФК Лісне26
Зміна-Оболонь (Київ) — Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)26
Партизан (Кодра) — Денгофф (Денихівка)26
Мрія (Гостомель) — Зміна (Біла Церква)26

Вища ліга. Турнірна таблиця