22.11.2022

Spirit of soccer – Ukraine

Spirit of Soccer у партнерстві з Українською асоціацією футболу (УАФ), Асоціацією аматорського футболу України (ААФУ) розпочали пілотний проект Spirit of Soccer – Ukraine  у Київській області.

Загальна мета полягає в тому, щоб навчити дітей щодо правил поводження та  ризику вибухонебезпечних боєприпасів (EORE),  покращення цивільної безпеки та відновлення стійких громад у конфліктних зонах України.

Головна мета Spirit of Soccer — передати чотири прості основні повідомлення EORE через футбольні заняття (з елементами навчання щодо ризиків вибухнонебезпечних предметів).

Чотири основні повідомлення:

  1. ТРИМАТИ ПОДАЛІ
  2. НЕ ТОРКАЙТЕСЬ
  3. ДОПОВІДАЙТЕ
  4. КОМУНІКУЙТЕ

Після повномасштабного вторгнення Росії понад 5 тисяч українців отримали ураження через неправильне поводження з вибухонебезпечними предметами.

Наприкінці жовтня завершилася підготовка українських футбольних тренерів за професійним стандартом UEFA C, з елементами EORE (НАВЧАННЯ ЩОДО РИЗИКУ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ)

Для реалізації проекту SoS EORE  у Київській області відібрано 4 тренери:

  1. Бугіль Олександр 0636697616
  2. Гоголь Артем 0990025779
  3. Лінчук Богдан 0933360845
  4. Черніков Геннадій 0936393401

Футбольні тренери підвищать рівень цивільної безпеки у постраждалих від війни регіонах України, сформувавши правила поводження з вибухонебезпечними предметами, а також впровадять навички надання першої психологічної допомоги дітям та іншим цивільним особам, які перебувають у групах ризику. Проект реалізується за підтримки Державного департаменту США, і є однією з програм, спрямованих на зменшення шкідливих наслідків небезпечного, незаконно розповсюдженого та невибіркового застосування військової зброї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *