Стадіон «Колос». Ковалівка

2 серпня 2020 року у селі Ковалівка, що на Київщині відбулось урочисте відкриття нового сучасного стадіону «Колос». Новий стадіон розрахований на 5000 глядачів, які будуть зручно розміщуватись навколо футбольного поля, що дозволить переглядати матчі з максимальним задоволенням від улюбленої гри.

Під час проектування стадіону архітекторами було зроблено акцент на комфорті для уболівальників, а саме – максимальний огляд футбольного поля з будь-якого місця. Стадіон «Колос» має сучасне потужне освітлення 1400 люкс, що дозволяє проводити матчі в темну пору доби без будь-якого дискомфорту для телеаудиторії та  уболівальників на трибунах. Освітлювальні прожектори встановлені на чотирьох щоглах, висота яких сягає 35 метрів (що перевищує висоту 9-поверхового будинку). Підігрів газону дозволяє командам демонструвати яскравий футбол навіть за температури -10 градусів за Цельсієм. А система автоматичного, електронного поливу дає можливість підтримувати газон футбольного поля завжди в ідеальному стані. Команди, які будуть грати на нашому стадіоні, матимуть в своєму розпорядженні все необхідне не лише для підготовки до матчу, а й окремі зручні та функціональні кімнати для розминки. Освітлення стадіону, система підігріву, підтрибунні приміщення, роздягальні та місця для роботи ЗМІ відповідають не лише вимогам УАФ, а й міжнародним вимогам УЄФА. Також на стадіоні передбачено усе необхідне для здійснення телевізійних трансляцій матчів на найвищому рівні, з можливістю використання системи VAR. Це дозволяє ФК «Колос» приймати матчі кваліфікації до Ліги Чемпіонів та Ліги Європи УЄФА на власному стадіоні у Ковалівці, що є унікальним явищем для України.

Для зручності уболівальників, на стадіоні «Колос» встановлено два мультимедійних, інформаційних табло, розмірами 3,84 х 2,56 метрів, на яких кожен уболівальник зможе побачити повтори забитих м’ячів та найбільш яскравих моментів матчу. Арена в Ковалівці побудована в «англійському стилі», щоб кожен уболівальник на трибунах зміг побачити футболістів максимально близько. Це дозволяє відчути незабутню атмосферу футбольного свята!

Похід на футбол у Ковалівці буде приємним, незабутнім та безпечним. Стадіон об лаштований сучасними системами безпеки. А понад 100 стюардів на кожному матчі, зроблять все, аби вас та ваших близьких нічого не відволікало від футбольного дійства.

Також до послуг уболівальників смачна їжа, прохолодні та гарячі напої, мережі магазинів швидкого харчування і головне – фан-шоп – місце, де кожен зможе придбати собі на пам’ять сувенір чи атрибутику ФК «Колос». Асортимент клубного фан-шопу Вас приємно здивує.

Для VIP-гостей стадіону «Колос» облаштовані дві ложі, які відповідають усім європейським стандартам. Окремо варто сказати і про робочу зону для працівників ЗМІ. Для них підготовлена окрема зручна кімната, площею 94 м2 з усім необхідним обладнанням для якісного та оперативного висвітлення матчу. А на трибунах стадіону журналістам виділені місця з найкращим оглядом футбольного поля аби жодна важлива деталь матчу не залишилась непоміченою.

Подорож на автомобілі з Києва до Ковалівки займе у Вас всього пів години, оскільки це мальовниче село розташовано всього лише у 60 кілометрах від столиці. Тут Ви зможене без проблем залишити власний транспорт під наглядом на одному з паркінгів стадіону.

Окремо слід сказати, що унікальний стадіон «Колос» у Ковалівці єдиний в Європі, який може вмістити більш ніж в два рази більше уболівальників, ніж мешканців у цьому населеному пункті. 

Реконструкція стадіону тривала 413 Днів (з 28 червня 2019р. по 15 серпня 2020р.) За цей час на будівництві були задіяні 2500 людей та 100 одиниць важкої техніки.

Будівництво стадіону коштувало 150 мільйонів гривень. Фінансування робіт повністю було здійснено агрофірмою «Світанок».

Стадіон «Колос» – це нова сторінка не лише ковалівського клубу, а й українського футболу загалом. Тому сьогодні, саме за такими клубами та стадіонами, як «Колос» майбутнє нашого футболу!