Телефонний довідник учасників.

Телефони КОАФ

1. Виконавчий директор Євсеєв Євгеній Костянтинович 063-418-03-05
2. Технічний директор  Валерко Валерій Петрович 067-373-21-08
3. Головний бухгалтер Голобородько Павло Віталійович 063-130-77-86
4. Секретар ( довідки) Харитоненко Анастасія Олександрівна 093-832-78-56

www.koaf.com.uaemail:kyivska.off@gmail.com

Телефони представників команд Відкритого чемпіонату Київської області. Вища ліга сезону  2023/2024 років

Назва клубу Представник Телефони
1 Білгород (Білогородка) Клименко Руслан Васильович 097-888-88-62
klim_3@ukr.net
2 Денгофф (Денихівка) Собкович Олександр Дмитрович 098- 276-56-70
ALEKS777S@i.ua
3 Зміна (Біла Церква) Кривошеєв Олексій Анатолійович 096-353-33-45
zminabc@ukr.net
4 Зміна-Оболонь (Київ) Загородній Юрій Іванович 067-404-35-56

yura_zagorodniy@ukr.net

5 Зоря Миронівщини (Миронівка) Череватий Андрій Вадимович 067-446-57-78

ueg@ukr.net

6 КДЮСШ Ніка-U19 (Київ) Демський Максим Миколайович 063-768-65-68   demskyi.maksym@ukr.net
7 ФК Лісне Розгон Олександр Анатолійович
Зелінський Віктор Миколайович
050-685-77-27

Aleksandr.rozgon@ukr.net

093-106-03-39

v.zelinskiy@icloud.com

8 Мрія (Гостомель) Яковчук Юрій Олександрович 067-402-39-58             manishecska@gmail.com
9 Партизан (Кодра) Пірнач Олександр Олегович 096-119-17-16

les-kodru@ukr.net

10 Полісся (Ставки) Живий Сергій Віталійович 097-134-98-97 zhivoysergey84@gmail.com
11 Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) Самченко Олег Васильович
Ємельянов Віталій Юрійович
067-505-76-86

097-627-97-97 brazilero83@gmail.com

12 Штурм (Іванків) Наконечний Ігор Вадимович 098-033-25-13        jensmile@gmail.com  tennis1988@ukr.net
13 ЮКСА-2 (Тарасівка) Грицай Андрій Андрійович 063-372-99-98 fc.u.c.s.a.ua@gmail.com

Контакти організаторів і команд-учасниць зимового дійства на Київщині.

Телефони організаторів

Виконавчий директор Євсеєв Євгеній Костянтинович 063-418-03-05
Технічний директор, куратор турніру  Валерко Валерій Петрович 067-373-21-08
Секретар (довідки) Харитоненко Анастасія Олександрівна 067-373-21-06

Телефони представників команд

Назва команди Представник Телефон, e-mail
1 Арсенал-Київ (Київ) Криворучко Валерій Іванович 067-230-21-09
vkkudina@gmail.com
2 Баварія (Кожанка) Понєжда Павло Миколайович 067-735-10-62
sportclub179@gmail.com
3 Денгофф (Денихівка) Собкович Олександр Дмитрович 098- 276-56-70
ALEKS777S@i.ua
dpdg2000@ukr.net
4 Колос-U19  (Ковалівка) Коропецький Василь Васильович 068-399-99-22
Littelboy7@ukr.net
5 Локомотив (Київ) Ткаченко Олександр Віталійович 066-859-12-57
Lokomotiv.kyiv.sd1919@gmail.com
6 Меркурій-ДТЕУ (Київ) Яценко Олексій Валентинович 050-650-94-75
096-933-39-33
Yatsenko72@ukr.net
7 Металіст-1925-U19 (Харків) Белицький Олександр Олександрович 096-676-71-71
093-500-18-90               belya67@metalist1925.com
8 Полісся (Ставки) Герасименко Антон Юрійович 050-488-13-31
anton.gera13@gmail.com
9 ЦСКА (Київ) Венгер Олексій Валерійович 093-513-47-02
Cska.kyiv.fc@gmail.com
10 Штурм (Іванків) Наконечний Ігор Вадимович 098-033-25-13
jensmile@gmail.com        tennis1988@ukr.net

Телефонний довідник традиційного зимового дійства на Київщині.

Телефони організаторів

Офіційний сайт КОАФ: https://koaf.com.ua
Електронна пошта: kyivska.off@gmail.com

1. Виконавчий директор Євсеєв Євгеній Костянтинович 063-418-03-05
2. Технічний директор, куратор турніру  Валерко Валерій Петрович 067-373-21-08
3. Секретар (довідки) Харитоненко Анастасія Олександрівна 067-373-21-06

Телефони представників команд

Назва команди Представник Телефон, e-mail
1 Арсенал-Київ (Київ) Криворучко Валерій Іванович 067-230-21-09
vkkudina@gmail.com
2 Баварія (Святопетрівське) Понєжда Павло Миколайович 067-735-10-62
sportclub179@gmail.com
3 ВАФП (Вільні агенти) Морозов Роман Сергійович 050-382-30-89         morozov.afp@gmail.com
4 Діназ (Вишгород) Прима Дмитро Анатолійович 067-918-80-45
primas1303@gmail.com
5 Денгофф (Денихівка) Собкович Олександр Дмитрович 098- 276-56-70
ALEKS777S@i.ua
dpdg2000@ukr.net
6 Дружба (Мирівка) Чирикал Дмитро Валерійович 097-970-33-87
d.chyrykal@gmail.com
7 Колос -U19  (Ковалівка) Коропецький Василь Васильович 068-399-99-22
Littelboy7@ukr.net
8 КДЮСШ Ніка -U19 (Київ) Демський Максим Миколайович 063-768-65-68
demskyi.maksym@ukr.net
9 Нива (Бузова) Карпенко Сергій Васильович 050-180-24-19
karp190581@gmail.com
10 ФК ОККО (Харків) Олійник Олександр Миколайович 068-562-09-68
oleynik31101987@gmail.com
11 Полісся (Ставки) Герасименко Антон Юрійович 050-488-13-31
anton.gera13@gmail.com
12 ЦСКА (Київ) Венгер Олексій Валерійович 093-513-47-02
Cska.kyiv.fc@gmail.com
13 Шахтар U-18 (Донецьк) Гуляєв Юрій Іванович 067-543-55-01
14 Штурм (Іванків) Наконечний Ігор Вадимович 098-033-25-13
jensmile@gmail.com
tennis1988@ukr.net

Організатори традиційного зимового турніру підготували спеціальний довідник для безпосередніх учасників і фахівців.

Телефони організаторів

1. Виконавчий директор Євсеєв Євгеній Костянтинович 063-418-03-05
2. Технічний директор, куратор турніру  Валерко Валерій Петрович 067-373-21-08
3. Секретар ( довідки) Харитоненко Анастасія Олександрівна 093-832-78-56

Телефони представників команд

Назва команди Представник Телефон, e-mail
1 АФ СК (Київ) Шевченко Михайло Анатолійович 050-411-22-20
kievpst@gmail.com
2 Баварія (Святопетрівське) Понєжда Павло Миколайович 097-735-10-62 sportclub179@gmail.com
3 Будівельник (Лисичанськ) Марканич Святослав Миколайович 050-522-96-46
Markanich85@ukr.net
4 Денгофф Денихівка) Собкович Олександр Дмитрович

 

098- 276-56-70
ALEKS777S@i.ua
5 Дружба (Мирівка) Чирикал Дмитро Валерійович 097-970-33-87
d.chyrykal@gmail.com
6 Кудрівка (Ірпінь) Канайкін Андрій Петрович

Бабор Олександр Вікторович

067-235-94-33
kj5142378@gmail.com
066-700-31-02
Boboxa89@gmail.com
7 Локомотив (Київ) Турчин Олександр Вікторович

 

093-598-13-77        a.turchin@i.ua
8 Межигір’я (Нові Петрівці) Терещенко Олександр Іванович 050-444-86-69
ceo@mebi.kiev.ua
9 Меркурій-ДТЕУ (Київ) Яценко Олексій Валентинович

 

050-650-94-75
096-933-39-33
Yatsenko72@ukr.net
10 Нива-2 (Бузова) Мартиненко Марко Станіславович 063-548-25-85
19mouldy91@gmail.com
nyvabuzova@gmail.com
11 Полісся (Ставки) Герасименко Антон Юрійович 050-488-13-31
anton.gera13@gmail.com
12 Полісся-2 (Ставки) Герасименко Антон Юрійович

 

050-488-13-31
anton.gera13@gmail.com
13 РС 9 (Київ) Стужний Руслан Іванович 093-857-20-17
ruslanstmotox@gmail.com
14 Софія (Софіївська Борщагівка) Шугайло Сергій Миколайович

 

067-326-68-77
s.n.shugaylo@gmail.com
15 Штурм (Іванків) Наконечний Ігор Вадимович

 

098-033-25-13
Nakonechniy.i@krinitsa.com
tennis1988@ukr.net

Телефонний довідник учасників традиційного зимового турніру під егідою Київської обласної асоціації футболу.

Телефони організаторів 

Офіційний сайт КОАФ: https://koaf.com.ua

Електронна пошта: kyivska.off@gmail.com

1. Виконавчий директор Євсеєв Євгеній Костянтинович 063-418-03-05
2. Технічний директор, куратор турніру  Валерко Валерій Петрович 067-373-21-08
3. Секретар (довідки) Харитоненко Анастасія Олександрівна 093-832-78-56

Телефони представників команд

Назва команди Представник Телефон, e-mail
1 АФ СК (Київ) Сіденко Анатолій Васильович 097-520-98-98
Nikitamozg96@gmail.com
2 Джуніорс (Шпитьки) Наконечний Ігор Вадимович

 

098-033-25-13

Nakonechniy.i@krinitsa.com

3 Дружба (Мирівка) Чирикал Дмитро Валерійович 097-970-33-87

d.chyrykal@gmail.com

4 Колос  (Ковалівка) Костенко Андрій Михайлович 067-359-72-85

 

5 Лівий Берег (Київ) Єгоров Олег Олегович

 

067-550-81-53

Olegegorov2pf@gmail.com

6 ЛНЗ  (Лебедин) Гречаний Василь Володимирович 093-386-75-95

vgrechanyi@gmail.com

7 Нива (Бузова) Мартиненко Марко Станіславович 063-548-25-85

19mouldy91@gmail.com

8 Олімпія (Савинці) Кулик Олександр Іванович 050-522-51-53

75kulya@gmail.com

9 Полісся (Ставки) Целованський Олег Леонідович

 

050-333-34-14

oleg0503333414@gmail.com

10 Рубікон (Київ) Єрмаков Ігор Геннадійович

Руденко Роман Володимирович

093-091-07-23

050-637-95-73

rubiconfc@gmail.com

11 Ронін (Лісне) Живий Сергій Віталійович 097-164-98-97

zhivoysergey84@gmail.com

12 Софія (Софіївська Борщагівка) Шугайло Сергій Миколайович 067-326-68-77

s.n.shugaylo@gmail.com