22.01.2023

День несподіванок і сенсацій

Принаймні  чотири сьогоднішні матчі подивували симпатиків народної гри результатом.

«Нива», беззаперечний лідер Другої національної ліги, на «Бузова Арені» поступилася принциповому супернику з Мирівки. Мачуленко відзначився голом уже на початку — роль асистента виконав Грищенко. Останній, опинившись у потрібному місці після спроби Шевчука, коли м’яч одскочив од стійки, подвоїв рахунок під кінець затятого поєдинку, у якому «Дружба» здалася більш організованою та мобільною. Суперники задіяли таких виконавців: Литвиненко, Скляренко, Місюра, Ярмак (Сокол, 46), Ткаченко, Турчанов (Загалевич, 64), Скепський (Калінін, 64), Миколаюк (Захаревич, 46), Головатенко (Євпак, 64), Сомов, Тименко (Зуєвич, 46) — Татаренко, Листопад, Юзефович, Куба, Дудка, Недоля, Мачуленко (Шевчук, 72), Бороденко (Студінікін, 68), Порохня (Єсаулов, 90), Грищенко (Сотник, 85), А.Козлов (Вдовика, 88).

«Полісся» взяло гору над іванківцями, до речі — як і в обласному чемпіонаті: з єдиним голом і самовідданою грою в обороні. Переможний результативний момент відбувся на 61-й хвилині, коли Нечай (екс-Джуніорс) організував контрвипад, який завершив Балацький (колись — «Арсенал», «Патріот», «Авангард» і «Нива»). Загальна перевага «Штурма» була вражаючою, однак істинної гостроти та вигадки в атаці майже не простежувалося. Підопічні Володимира Бондаренка, вилученого, до речі, арбітром Сергієм Задираном із технічної зони, постали надмірно повільними та стереотипними.

А тим часом у Софіївській Борщагівці князювали підопічні молодого тренера Максима Демського, який на Меморіалі Макарова працює з двома командами: ситуативно — з «ОККО», стало — з рідною «Нікою». Харків’яни взяли гору над юніорами «Колоса», завдавши в п’ять разів більше — десять проти двох — ударів у площину воріт. А переможний м’яч, уже вдруге поспіль, забив Куцан, який, нагадаю, свого часу тренувався з командою Ковалівки. Натомість юні кияни, подавши вдвічі менше кутових — чотири проти восьми і маючи рівну кількість ударів — дев’ять, обіграли оновлену «Баварію», пропустивши гол першими. «Ніка» таким робом подбала про своєрідний реванш, оскільки восени вона програла «баварцям» чемпіонатний матч з ураганним рахунком 0:16…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *